Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan ország ahol a...

Van olyan ország ahol a lovifogadás tiltott? Magyarországon tudom, hogy népszerü, . Csak magyarországon ilyen népszerü vagy a világ más részein is?

Figyelt kérdés
Sziasztok a lovifogadás .hu-n még élő videó is van, ez valami különleges dolog, hogy a lovis oldal még ingyenes videót is ad a versenyről vagy más hasonló akár külföldi oldalon is lehet nézni versenyeket? (én nem fogadok az emlitett oldalon ingyenesen BÁRKI nézhet versenyt),. A világ más részein is olyan népszerü a lóvderseny, mint magyarországon, vagy csak nálunk ennyire népszerü? Van olyan ország ahol egyenesen tiltják is? köszi,
2022. nov. 26. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze a lovifogadás nagy pénzeket mozgat, pl az araboknál is nagy népszerűségnek örvend, vagy ugye az angoloknál, vagy a legtöbb EUs országban, Amerikában de még Kínában is.
2022. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi tehát elég sok helyen van a világba .
2022. nov. 28. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok helyen van, és sehol nem tiltott. Van ahol nem népszerű, nincs nagy hagyománya, de ott sem az őrült állatvédők miatt. Nincs vele semmi gond, a lovak drágák, vigyáznak rájuk a legjobb szakemberek készítik fel őket és állnak mellettük. Hiszen így hozzák legnagyobb hasznot.

Értem hogy te csak azt látod, hogy megütik őket pálcával, de ez sokkal összetettebb ennél.

Ja, és én úgy védem ellened a sportágat, hogy amúgy én sem szeretem (én ugratok, az teljesen más világ), de semmiképen nem gondolom, hogy ki kéne venni a lovaságazatból.

2022. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves 3 as nem értem a támadó hangnemet én csak 1 egyszerü kérdést irtam ki. Lehet tiltott vallási okok miatt pl araboknál stb. Szóval nem értem ezt a hangot de mindegy. Az érdemi részt köszi.
2022. dec. 1. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy támadónak tűntem, ezen az oldalon ehhez szoktam hozzá, nem neked szólt. Azért remélem a lényeg átment, a többiért még egyszer elnézést kérek!
2022. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Semmi baj.



Azt hittem a muzulmán országokba ez pl egyenesen tiltott, meg az ilyesmi mély vallásos országokba. Azt sejtettem, hogy EUrópába stb nem, bár ha jól tudom pl ukrajnába tiltott gugliba ezt olvastam.

2022. dec. 3. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!