Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akiknek bértartásban van...

Akiknek bértartásban van lova, rendszeres edzései vannak, azok általában átlag feletti anyagi helyzetben élnek?

Figyelt kérdés
Lehet ez abszolút fizetni egy átlagkeresetből?
2022. dec. 6. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Serdülőknél általában 2 átlagkeresetből kijön, tehát mindkét szülő finanszírozza.
2022. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sosem a prolik sportja volt. Nyaranta elmentem lovardába kisegítőnek, vagy gondozónak - ha szerettem volna néha lovagolni. Mert másképp nem volt rá keret...
2022. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem élünk átlag feletti helyzetben sokkal.

Van lovam versenyzek bertartásban van. Ennyi

2022. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez azért jó, akkor még van remény h egyszer lesz lovam:D

A szüleim kicsivel az átlag felett élnek, de így is azt mondják, hogy drááága. Lehet csak nem akarnak kínlódni vele, meg az állat gondjaival.

2022. dec. 7. 15:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nagyon drága, de nem megoldhatatlan. Az ember arra szánja a pénzét-energiáját-idejét, amit fontosnak tart. Ha szüleid nem tartják ezt fontosnak, te pedig nem tudod megoldani a finanszírozást, akkor sajnos bukta. Persze felnőttként változhat a helyzet, meg a te hozzáállásod is.
2022. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha van/lesz saját keresetet, akkor az arra koltod amire akarod, és amire futja. Ha ezt nézzük akkor lesz lovad.
2022. dec. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jah, de az még odébb van. Még gimis vagyok.
2022. dec. 8. 07:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem baj én is.
2022. dec. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem nincs lovam, viszont volt már arról szó, hogy lehetne, és a szüleim tudnák finanszírozni, de nem akarják. Ezt így apám kijelentette nekem mikor az esetleges lóvásárról volt szó. Heti többször járok edzésre és az utóbbi időben érzem, hogy jól jönne a saját ló, ugyanis életunt, kiégett iskolalovakat lovagolok, és ahelyett, hogy magamra, a pozíciómra vagy az akadályra figyelnék, folyamatosan a lovat kell hajtsam, és még így se ment. Párszor adnak jobb lovakat is, akiket nem lovagolnak folyamatosan, minden nap többször, ezekkel sokkal jobban tudok dolgozni + látom az eredményt is
2022. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9 neked akkor lehet megérné lovat bérelni, ha van a lovardában rá lehetőség.


Amúgy nem elég az átlag bér. Egy bértartás ahol van fedeles is , meg egy olyan edző, aki versenyre is tud vinni, az havi 100-120 ezer jelenleg. Az edzések pluszba alkalmanként 5-10 ezer, attól függ milyen edző (mekkora név és mennyire van elszállva magától). Ha egy kicsit jobb szinten lovagol az ember és versenyezni akar, heti 2 edzés jó ha edzővel van, a többit megoldja maga is. Szóval 160-180 ezer simán elmegy erre havonta a versenyek költségéről nem is beszélve.

Nem egy túl gazdag vidéken lakom, itt ha már 230-250 körül keresel nettóban az jónak számít, de bértartásra, netán edzővel lovagolni már nem elég.

2022. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!