Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A verseny lovaknak milyen...

A verseny lovaknak milyen gyakran kell versenyezni, mennyit pihennek két verseny között? (galopp, ügető) több napot vagy csak pár órát?

Figyelt kérdés
Üdv a kérdés adott ebben a két verseny módban engedik pihenni a lovat, ha igen mennyit? köszi
2022. dec. 14. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

ügetőt nem tudom, de ha a galopp versenynaptárat megnézed, látni fogod, hogy csak hétvégi napon vannak versenyek...

tehát ha egy galoppló fut, akkor minimum egy hetet pihen. Nyilván közben azért edzésmunka van neki. Illetve általában nem szokott két egymás utáni hétvégén futni a legtöbb ló. A trénernek is az az érdeke, hogy a lova nyerjen, és a legjobb formában álljon rajthoz. Kipihenten, felkészítve. Akkor állítják rajthoz, ha a lóban "benne van" az a verseny.

2022. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia 1es válaszoló ezt értem, de én nem csak a kincsem parkot kérdeztem a lovifogadás oldal szinte egésznap lóversenyt ad, egész héten minden nap 1 tv adását mutatják ami csak lóversenyt ad. (főleg francia országból de ha a kincsemből van verseny akkor ezt a tv-t lekeverik és értelem szerüen a kincsem parkból jön a tv adás) Akkor ez hogy lehet, hogy ha 1 ló csak egyszer indul a héten, hogy minden napra jut mit közvetiteni,? Ennyire sok versenyló van? [link] élő közvetités és meg is nézheted.
2022. dec. 15. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert azt gondoltad, hogy csak 10 van, vagy mi? Nem értem a gondolatmenetedet. Az egyes nem csak a Kincsem Parkra kiterjedő választ adott, sőt, meg sem említette. Miből sikerült ezt leszűrnöd?
2022. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 nem nem gondoltam, hogy csak tiz,,,, de akkor is fura de nem értek hozzá tehát a kioktatást szerintem mellőzzük illő hangnemben kérdeztem.


2 azt hittem a kincsemre gondol mert ahogy eddig ezt a közvetitést néztem a kincsemből kb csak hétvégén jön adás, de mint irtam itt hétköznap is tucatszám van verseny.

2022. dec. 15. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!