Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismeretlen származású kancát...

Ismeretlen származású kancát nem vállal egy fedezőmén sem?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mén még csak-csak vállalná, a tulajdonos szokott problémázni.
2023. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Csak én nem értem, hogy a fedezőmén tulajdonosát miben befolyásolná, hogy az adott kanca épp lipicai vagy a franc se tudja mi? Nem nála lesz a csikó, amivel majd nem tud olyan sokmindent kezdeni, mert nem fajtatiszta, hanem másnál. Ő ígyis-úgyis csak pénzt kap a megtermékenyítésért.
2023. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem valami díjnyertes mént kell keresni és akkor nem fog neki mindenki nemet mondani. Keress valami egyszerű lovardát aztán pikkpakk ajánlanak neked ott tulajt akinél lesz kommersz csődör ami felcsinálja.


A fedezők meg elvből, dicsőségből nem engedik mindenféle jöttment kancára a csődörüket, én se engedem a kutyáimat akárkinek fedezésre, csak ha megüt egy bizonyos szintet. Nem szeretem, ha a nevem/kutyám ott szerepel a törzskönyvön valami alja szuka/alom mellett.

2023. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Egy magara ado fedezomen ismeretlen szarmazasu es ketes erkolcsu kancaval csak ovszerben csinalja.
2023. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!