Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Arab félvérhez milyen fajta...

Arab félvérhez milyen fajta fedezőmént ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Van két arab félvér kancánk és mindkettőt fedeztetni szeretnénk, milyen fajtával lenne előnyös fedeztetni?

2021. márc. 16. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit értesz a tenyésztéshez inkább ne csinálj. Elsősorban azt kell nézned mire kell a csikó, milyen képességeket és tulajdonságokat szeretnél örökíteni: ez pedig egyedfüggő.
2021. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan azért írtam ezt a kérdést mert nem igazán értek hozzá, egyébként hobbilovaglásra és lehet hogy kocsizásra használnám a lovaink amiket fedeztetnénk azok csak kocsizásra vannak használva de az egyiket ritkán, de szoktam lovagolni, a másikon valószínűleg még sosem ült senki.
2021. márc. 17. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj. Sokkal jobban jársz ha veszel lovat amilyen neked megfelel. Miért? Mert nem kell neked csikót betanítani (főleg hogy nem értesz hozzá), de nem kell másnak se fizetned, hogy betanítsa. Nem kell kivárnod és eltartanod a csikót amíg felnő. Hidd el nem jönnél ki olcsóbban.
2021. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van itthon szakértő a családban, én csak arra lettem volna kíváncsi hogy milyen fajta fedezőmén lenne jó🤷🏻‍♀️
2021. márc. 17. 20:50
 5/8 A kérdező kommentje:
És még mielőtt még azzal jönnétek hogy ha szakértő akkor ő miért nem tudja, tudja, csak rá is akartam keresni de nem találtam semmit szóval gondoltam írok itt egy kérdést de látom hogy ez felesleges volt mert nem is kapok rá konkrét pozitív választ/véleményt
2021. márc. 17. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
De most milyen pozitívat vársz? Normálisan le lett írva az elsőben. Aztán segítőkész tanácsot kaptál a másodikban. Pénzügyileg és energiailag is jobban jössz ki egy kész lóval.
2021. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El volt mondva, hogy főleg hobbi célra ne fajtát keress, de te még mindig úgy tetted fel a kérdést, másodjára is.
2021. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én csak feltettem egy kérdést, bocsánat, de akkor mindegy. Köszönöm a segítő jellegű válaszokat.(Egyébként nem értem hogy mit kell ítélkezni, ha nem is ismertek, DE mindegy.)
2021. márc. 19. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!