Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fizettetek már kovácsnál...

Fizettetek már kovácsnál kártyával?

Figyelt kérdés
Kötelező lenne náluk lennie a kártyaleolvasónak nem? Eddigi tapasztalataim alapján senki nem fogadott el kártyát, pedig sokkal egyszerűbb lenne szerintem
2023. máj. 10. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából annyira reális elvárás mint a piacon a zöldségárusnál.
2023. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked lenne egyszerűbb, neki nem.
2023. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Édes Istenem, mi olyan baromi nehéz azon, hogy készpénz legyen nálad? Nem bírod el, vagy mi?
2023. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én fizettem már kártyásnál kovával. Ha az segít rajtad.
2023. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kötelező, ha, van pénztárgépe.
2023. máj. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elméletben kötelező,gyakoralatilag sok helyen ez nem kivitelezhető. Én jobban szeretek készpénzzel fizetni,mondjuk az tény,hogy jobb ha nem kap egy NAV ellenőrzést mert akkor eléggé megbüntetik,de ez egy ilyen hagyományörzőbb munkakörnél,meg piaci standokon nem evidens.
2023. máj. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
#6 Már miért büntetnék meg? Akinek online pénztárgépe van, annak kötelező, egy kisvállalkozó szépen kiállítja az áfás számlát, és kész. Ismerek olyat, akinek webshopja van, neki is van egy kis kézi terminálja, de egy autószerelőnél pl. simán nem fogsz találni.
2023. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!