Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok: Ti milyen indíttatásb...

Lovasok: Ti milyen indíttatásból ültetek először nyeregbe?

Figyelt kérdés

Például: mert megtetszett, lovasnak születtem, ki akartam próbálni milyen lovagolni, stb…


Köszönöm nektek :)



2023. jún. 21. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból az indíttatásból, hogy a szüleim felpakoltak az egyik lovunkra, én meg még túl kicsi voltam, hogy legyen beleszólásom. :)
2023. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Sikerélményre vágytam.


Sz@r volt az életem, mindenféle szempontból. Munka család, egyaránt.


Onnantól kezdve, hogy lóra ültem, minden bajomat elfelejtettem.

Csak a lovam létezett és én.

Nem is érdekelt senki, és semmi más.


Ez azóta sincs máshogy.


Még a jogászi munkámat feladtam a lovaglás miatt, és nem bántam meg!


Az ember legfontosabb kötelessége önmagával szemben, hogy boldog legyen, hogy megkeresse a saját útját. Én a lovaglásban és lovakban találtam meg!


Hál Istennek, a mostani munkám is a lovakhoz, a lovagláshoz kötődik:

Lovas rendőrként szolgálok (és védek).

2023. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Belerakott Édesanyám a Hajógyári szigeten.
2023. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsiként imádtam a lovakat és addig győzködtem a szüleimet ameddig be nem irattak egy tanfolyamra.😅
2023. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is imádtam az állatokat. A tény, hogy valamelyikre fel lehet ülni, és lehet vele közösen felfedezni, egyszerűen észbontó felfedezés volt :)
2023. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nagyon tetszettek a lovak, de gyerekként esélyem sem volt. Felnőttként volt lehetőségem 1x kipróbálni, de azóta is imádom. Jót tett minden szempontból, és imádom őket, mindig várom, hogy végre kijuthassak terepre.
2023. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is imádtam a lovakat és amikor már beszélni tudtam folyton lovagolni akartam. Rengeteg lovas könyvem és játékom volt. Míg nem 3 és fél évesen a szüleim elvittek lovagolni.
2023. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én lehet, hogy egy kissé elvont válasszal fogok előállni. Az én lovaglás iránti érdeklődésemhez a lovak történelemben betöltött szerepe nagyban hozzájárult, amellett, hogy alapvetően nagyon szeretek és tisztelek minden allatot. A történelmet hobbiként, a szabadidőmben kutatom, művelem (néhanapján magánórákat is szoktam adni, mivel a szakmám sem áll tőle távol) és szerintem lenyűgöző, hogy a lovak milyen szerepet játszottak a világörténelemben, befolyásolva azt. Például Caesar lóháton lépte át a Rubicont, a honfoglaló magyarok lovakkal haladtak át a Vereckei-hágón, a tatárok lóháton törtek Európára a XIII. században, végül de nem utolsó sorban pedig a skót lovasság rohama vetett véget Napóleon uralmának Waterloo-nál. Igyekszem minden héten több órát lovagolni, folyamatosan tanulni, és a későbbiekben saját Ló a cél. :) Amikor ülök a nyeregben, elfelejtem a mindennapi stresszt, a nyomást, a feszültséget és igazán szabadnak érzem magam, együtt dolgozva, sportolva eme csodálatos állatokkal közösen. :)
2023. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!