Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van ilyen lovarda Miskolc...

Van ilyen lovarda Miskolc környékén ? kedves lovardát keresek ahol lehet fejlődni és ugratásban saját ló nélkül versenyezni. Tapasztalt vagyok és sehol nem találok jó lovardát. Nem tömeglovardát keresek mint pl a helyőmenti.

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 12:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi hogy a cím helyére nyomorítottam mindent most írok először kérdést
2023. jún. 27. 12:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöktől kell körbekérdezni, amúgy sok ilyen lovarda van. Esetleg szabadidős versenyekre kimenni és ott felvonulnak ezek a "rejtett" egyesületek.
2023. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Garai SE őket keresd (Garai Richárd)
2023. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Saját ló nélkül náluk úgy, hogy nem ismerősök? Nem igazán...
2023. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Garaiék nem adnak lovat és a kérdező valószínűleg szlv-ben szeretne kezdeni (legalábbis nekem úgy logikus) amiben ők szintén nem lesznek partnerek.
jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Harsányi lovasközpont? Esetleg Martinkertvárosban is van néhány lovarda, megéri körbekérdezni. Szoktak járni versenyekre.
jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mint miskolci "veterán" megosztanám az eddigi tapasztalataimat, hátha érdekel valakit:

Martinkertben az összes loviban megfordultam már, egyiket sem ajánlom.

Kistokajban Nagy Vikit tudom ajánlani, kedves, türelmes, van 4 évszakos pályája, jó tereplehetősége.

A környéken még Osztermann Zita (bár lehet hogy nála csak bértartás van)

A Balogh Liget is újranyitott, ott ha jól tudom iskolalóval nincsen terep, a lovaglás árak kicsit húzósak, bár ott van fedeles. A táboruk most nyáron nem volt vészes áron. Hatalmas és gyönyörű lovi, ha egyszer bértartásra adnám a fejem, biztos kipróbálnam.

A Dantet nem ajánlom, kicsi a hely, rossz tereplehetőség, az oktatás sem a legjobb, a lovak csont soványak- meg lehet nézni a facebook oldalukon

A Szilvásvölgyi nem rossz, bár most kiöregedtek a lovaik, iskolalovakkal nem igazán lehet náluk vársenyezni (eredményesen).

A Bükki Lovastúra bezárt, ők a maguk műfajában nagyon jók voltak, kár értük..

A Hejőmenti drága és futószalag, saját ló nélkül soha nem revezel le náluk, nincs tereplehetőség, de a lovarda szép és nagy, van fedeles és jó a kinti pálya is, a tulajdonos aranyos, az oktatók cserélődnek.

A Sárga Csikó volt még, az bezárt, a helyére magániskolát építettek.

Pecérvölgyben van (volt?) valami Zoli nevű emberke, a lovai nagyon kis helyen vannak összezsúfolva, de a tereplehetősége nagyon jó.

Volt majláth környékén egy fiatal csaj, ő régebben hirdette magát facebookon, hideget-meleget is lehetett hallani róla, de szerintem ő már nem lovazik.

A Harsányi Lovasközpont nagy, jó a tereplehetőség, de szintén húzós az ár. +tömegközlekedéssel nem igazán lehet kijutni.

Appelék vannak még, ott is csak saját lóval van terep, az oktatás olcsó, de nem is a legjobb.

A szerencsi lovit nem ismerem, meg talán sajószentpéteren is van egy, róluk sincsen infóm.

jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A sajószentpéteri lovarda át költözött Berentére, nem versenyeztet lovasokat.
jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Hernádnémetiben lévő lovardáról van valakinek infója?
febr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!