Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül egy edzés...

Mennyibe kerül egy edzés saját lóval?

Figyelt kérdés
Nem konkrét lovardára gondolok de általában mennyibe kerül mondjuk egy ugróedzés egy lovasiskolában saját lóval? Olcsóbb mint iskolalóval mert lovat nem kell biztosítani? Vagy nalatok ez hogy működik?

2023. szept. 5. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Saját lóval egyéni edzés vidéken 5-15 ezer forint általában, pest megyében 8-10 felett van. Az több fős edzéseket nem tudom.
2023. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Felénk 6500 saját lóval, ha külsős, 5500, ha bértartó, 8000 iskolalóval. Vidék.

Lehet, hogy nem a lovarda lovát használod , de a létesítményt használod (pl pályakarbanrartás), plusz az edző szaktudását, idejét is meg kell fizetni, bértatóknak csak az edzőt kell fizetni.

2023. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk vidéken 8000 től vannak. Viszont kevés a jó edző, sok a lehúzós. Nálunk kiszállással együtt jön ki kb 12.000 re egy edzés viszont ezzel az edzővel elégedett is vagyok. Másiknak fizettem már 14-et is úgy hogy csak kidobtam az ablakon a pénzt annyit ért…nem feltétlen jó attól mert drága. Dijlovas edzések meg a duplája.
jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsón kicsit meglepődtem... díjlovas mit ad dupláért? Nagydíj szintet?

Egy jó ugróedzőnek meg kell tanítania a síkmunkára is, alap idomító feladatok, hosszhajlítások. Nem azt mondom, hogy oldaljárást kell tanítania, de vállat be-ki, farat be-ki, röviden hátra arc, combravaló... ezeket egy ugrósnak is kell tudnia.

jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Alapból kevés az országban a díjlovas edző, így megtehetik, hogy ennyit kérnek, főleg ha még komoly eredményeket is tudnak felmutatni. Van olyan ahol 10ezer de ők alap szinten tudnak jobban segíteni és van profi akinél 20-25 ezer egy edzés...durva.De a díjlovaglás nem egy olcsó sport és jellemzően a gazdagabb sznob réteg képviseli a sportot, tisztelet a kivételnek. Ugróban azért jobban lehet érvényesülni, több az edző is meg az ugróló is.
febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Díjlovas vagyok én is, a kijárós edzőnek fizetek egy 10-est. (jah és se nem gazdag, se nem sznob😅).
febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!