Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyet vegyek ha veszek is...

Park Chae Young kérdése:

Milyet vegyek ha veszek is valamilyen lovat?

Figyelt kérdés
Én az Andalózán és a Clydesdale-on gondolkodtam vagy pedig az Appalózán vagy a Frízen de az se biztos hogy lesz lovam mert ahhoz nagyon sok pénz kell de ha mégis akkor melyik legyen? Segítsetek kérlek (amúgy a végén így is úgy is több lovam lenne akkor ) melyik ló legyen először? Mert majd szeretnék pároztatni is...
2023. okt. 1. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Segítek, ne legyen lovad. Ez nem így működik.
2023. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Hintalovat :D
2023. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szeretek senkibe belekötni itt, de a neved alapján vagy maximum 13 éves. Menj el egy lovardába, názd meg a lovakat és ha tetszik ez a sport, akkor vágj bele. De kérlek a jelenlegi gondolkodásoddal úgy, hogy egyedül gondoskodnál róla semmilyen állatod ne legyen! "Én az Andalózán és a Clydesdale-on gondolkodtam vagy pedig az Appalózán vagy a Frízen de az se biztos hogy lesz lovam mert ahhoz nagyon sok pénz kell de ha mégis akkor melyik legyen?" Ez is pontosan azt igazolja, hogy fogalmad sincsen róla, ami nem feltétlenül baj, én sem tudok semmit a lovakról, és még oly sok dologról, de a kompetencia teljes hiánya nélkül én egy élőlény tartásába se kezdenék bele!
2023. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj fel howrsére, és hajrá! Gyűjtheted ebben a sorrendben.
2023. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Vizilovat :D
2023. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csúnya bácsik és nénik a 4. válaszolóra ez nem igaz
2023. okt. 1. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
13 biztos nincs, max 11 szerintem. Először én is azt hittem, hogy valami lovas játékban kérdezed, de ha esetleg tényleg ott akkor szólj mert az úgy érthető. Kapásból amiket felsoroltál lovak azok közül Magyarországon csak ímmel ámmal lehet találni, nem mellesleg kb egyiknek sem tudtad leírni a nevét. Azonkívül nem vagy tisztába semmilyen alapvető információkról ezekről a lovakról. Lehetne itt beszélni a fríz lábvégproblémájától kezdve sok mindenről de úgysem értenéd. Amúgy sem fajta alapján veszünk lovat, de ezek a fajták nem kezdőknek valók már a tartastechnologia miatt sem. De neked jelenleg semmilyen ló nem való, maximum hintaló ahogyan előttem is írták. A végén ez a pároztatás része pedig a kedvenc mondatom volt az egészben 🤣Bele sem megyek már mert nincs nekem ennyi időm. Előttem is tanácsolták, ha érdekel a lovaglás menj el először egy lovardába lovagolni. Majd rájössz, hogy nem olyan egyszerű ám + egy edzés ára sem lesz olcsó minden héten. Tanulj sokat, annyit, hogy pár év múlva ha vissza olvasod ezt a kérdést legalább te is annyira jól szórakozz magadon, mint amennyire most mi tettük.
2023. okt. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!