Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Két Postagalambnak elég, ha...

Két Postagalambnak elég, ha egy ólat veszek, vagy nem szeretnek együtt lenni ezért vegyek inkább kettőt?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 06:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy "nem szeretnek együtt lenni", hogy együtt aludni nem szeretnek-e. :)
2023. máj. 31. 06:32
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ólat? Abban disznó lakik, nem.
2023. máj. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Adam Irwin válasza:
100%
A postagalambok társaságkedvelő állatok, és általában jobban érzik magukat, ha más madarak társaságában vannak. Ha csak egy ólat szeretnél vásárolni, akkor is lehet, hogy jól érzik magukat, de valószínűleg boldogabbak lennének, ha lenne másik társuk is. A postagalambok társas lények, és az egyedüllét hosszabb távon negatív hatással lehet az egészségükre és boldogságukra. Tehát, ha lehetséges, érdemes fontolóra venni a két postagalamb beszerzését, hogy társaságot tartsanak egymásnak.
2023. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A galamb nem szeret egyedül lenni, a társával együtt kellene tartanod. Milyen neműek?
2023. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy hím és egy nőstény postagalambom van.😊
2023. máj. 31. 19:54
 6/7 Gryphon ***** válasza:
Postagalambod van, örülsz is neki látom. Jó lenne utána olvasni a tartásuknak is, mert elég nagy baj, hogy már az elején ilyen gondokkal küzdesz. Vagyis semmitől foglamad sincs..
2023. jún. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már mindenük megvan, de még nem is felnőttek. Gondoltam mielőtt berakom őket a nagy helyükre, megkérdem, mert egyelőre két ólat raktam be Nekik, és utána jött a gondolat, hogy lehet együtt szeretnek aludni, és akkor kivenném a másik ólat hogy ne foglalja a helyet. De igazából bent is hagyhatom, nem olyan nagy.
2023. jún. 5. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!