Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy érjem el hogy a lovam ne...

Réka vagyok kérdése:

Hogy érjem el hogy a lovam ne álljon meg lépésbe?

Figyelt kérdés

amikor felülök a lovamra és elindulok vele lépésbe utánna percenként megáll de amikor bemelegedett akkor meg nem csinálja mit tegyek?

PÁLCA KIZÁRVA!!!


2023. okt. 4. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Edző
2023. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van edzőm aki szerint pálcázzam az edzőm jófej és szeretem viszont a lovam nem szeretném pálcàzni és csak addig áll meg amíg nincs bemelegítve
2023. okt. 4. 21:44
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

1. Egyszer már feltetted ezt a kérdést!

2. Alapvető hiányosságok vannak nálad lovaglás terén, kérd edző segítségét!

3. Ha van edződ és nem segít keress másikat!

4. Ne írd ki mégegyszer a kérdést, mert senki nem fog tudni segíteni neked így, hogy látni nem látunk bele a helyzetbe.

2023. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És hallgatok rá minden esetben csak ebben az egyben nem
2023. okt. 4. 21:45
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Pedig a pálca nem feltétlen fájdalmas a lónak, inkább kellemetlen ( ha nem erősen ütöd vele) Amúgy megértem, hogy nem szeretnéd pálcázni. Esetleg próbáld ki, hogy futószáron bemelegíted, később ülsz fel rá.
2023. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem feltétlen fájdalmas neki de ha bemelegszik akkor meg pörög ezért se szeretném ütni a futószárazást majd kipróbálom vele köszi a tippet
2023. okt. 4. 22:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Majd írd le kérlek a tapasztalatod, sok sikert hozzá
2023. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma nem állt meg a futószár hatására viszont nem lesz rá mindig időm
2023. okt. 5. 21:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs időd rá, akkor nem kell lovat tartani. Most ezt nem azért írom, hogy kötözködjek veled, de egy edzés előtti plussz 15-30 perc futószár az nem oszt nem szoroz. Ha van időd lovagolni járni akkor ezt is simán be kell tudni építeni.
2023. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Van időm a lovamra minden nap kijárok hozzá de suli után egyből kajálok és ki megyek hozzá csak nálunk a saját lovasoknak van időre edzésünk és azért nyergelni is idő és nem mindig van hely futószárazásra
2023. okt. 6. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!