Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A mesterséges megtermékenyítés...

A mesterséges megtermékenyítésnél mitől függ hogy egy kanca rúghat vagy nem? Tapasztalattól vagy mert rúgós vagy attól is hogy nyugodt szelíd jellem?

Figyelt kérdés

nov. 22. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem attól, hogy fájdalmat okozol-e vagy sem.
nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
A mesterséges termékenyítést kalodába végzik, tehát ott nem igazán tud a ló rúgni. Pont a különböző balesetek megelőzése végett.
nov. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell feltétlen kaloda. Ritkán rúgnak a kancák, ami fura, mert nem lehet kellemes, de általában jobban tűrik mint az oltást. Teljesen egyén- és/vagy helyzetfüggő.
nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Kaloda nem csak a rúgás miatt kell, minden komoly, ilyen jellegű állatorvosi beavatkozást kalodába szokás végezni. A ló nem tud benne össze vissza mozogni, nagyon komoly sérülések/ balesetek lehetnének abból ha ez nem így lenne. Szerintem minden profi helyen így csinálják.
nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha csak megkötöm valahogy a két hátsó lábát az is megoldás lehet? Pl kötéllel?
dec. 29. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne trógerkodj itt légyszíves a hülye kérdéseiddel. Vagy azt is be akarod nekem adni, hogy te fogod elvégezni? Kaptál normális választ az alapvetően is elég bugyuta kérdésedre. Legyen elég szerintem, ezekkel buktatod le magad, hogy kamu vagy.
dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Rendes lovak semmit nem csinálnak. Ha ideges természetű, esetleg rúgós, akkor pipa vagy bódítás.
jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7es:Egyébként lehet benne valami mert youtubeon van fent csomó videó ahol kaloda nélkül csinálják és megse mozdul hogy rúgna
jan. 6. 09:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem egy lovat így termékenyítettünk meg, tehát akik lepontoztak segghülyék ehhez.
jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Soha nem használtunk kalodát semmire.

Nincs is, nem is lesz.

jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!