Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leszbikus házaspár vagyunk,...

Leszbikus házaspár vagyunk, Hollandiában élünk, de pár éven belül tervezzük a visszaköltözést. Szerintetek hol érdemesebb belefogni a babaprojektbe? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Hollandiában eszméletlenül drága, Magyarországon nem legális....

2014. júl. 25. 16:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem igen értem, hogy mi nem legális. A véleményemet az azonos neműek gyermekvállalásáról nem fejtem ki, nem ide tartozik.


Azonban az, hogy az örökbefogadás nem engedélyezett azonos nemű pároknál, még nem jelenti azt, hogy nem vagytok képesek gyereket szülni. Apu is szülhet egyet, meg anyu is. Még átvitt értelemben ikrek is lehetnek.

Annyira csak nem undorít a férfi nép, hogy a szent cél érdekében ne bírj ki 10 percet.

2014. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a kérdéssel megválaszoltad. Itt nem legális.

Amúgy meg minek akartok hazajönni?? A legtöbb ember menekül innen.

2014. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Kedves első!

Te kibírnál tíz percet a saját nemeddel??

2014. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Nő vagyok, így a saját nememtől nem lehetne gyerekem. Itt ugye a gyerek a cél.

Sok nő kibírja, hogy 8 doki matasson benne a gyerek érdekébe, lombikra jár, szóval egy iszonyú tortúrán megy végig. Mi ehhez képest az, hogy valaki be rakra hátulról? Persze ez most elég gusztustalanul hangzott, de nehogy már ne bírja ki.

Én nem bírnék ki a saját nememmel egy percet sem, azonban itt sem az élvezetről szól a dolog.

2014. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
81%
Azért akkor már inkább spermadonoros & orvosi úton bejuttatós megoldás, az picit szofisztikáltabb, mint a hátulról való beakasztás.
2014. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 5. Az legális? Kétlem. Akkor már kérjenek valakitől, aztán oldják meg házilag.
2014. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Azért ez kicsit bonyolultabb. Még ha a cél érdekében le is fekszenek egy férfivel,akkor sem biztos, sőt,hogy abból gyerek lesz.Ahhoz igencsak aktív nemi életet kéne élniük egy férfivel,ami leszbikusként nem igazán megoldható.


KedvesKérdező!

Sajnos a kérdésedet meg is válaszoltad.Ez itthon nem legális.

Én a helyetekben haza sem jönnék.Itt leszbikus házaspárként szerintem nem csak babailag, de máshogy sincs jövőtök. Szerintem nem kapnátok meg a gyermek után járó dolgokat sem, és társadalmilag is maximum mély megvetést tapasztalhatnátok, és a gyermeketek is.

2014. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az lehetséges, hogy "egyedülállóként" jelentkeztek spermadonoros inszeminációra (akár mind a ketten), azt pedig nem kell hozzá tennetek, hogy egyébként leszbikusak vagytok, így legális. Leszbikus ismerőseimnek így lett babájuk.
2014. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Be ne fogadás és megvetés: látható itt is, sajnos. Mindenki mással foglalkozik, ahelyett, hogy a saját háza táján sepregetne.

Jól le leszek pontozva, az a hülye nagy szám... :D

2014. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

7.

Ne írj már hülyeségeket, hogyne kapnák meg a gyerek után járó támogatásokat, azért mert leszbikusok. Amúgy egyedülállóként nem lehet spermadonorral gyereket vállalni itthon?

2014. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!