Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi szükséges ahhoz hogy a...

Mi szükséges ahhoz hogy a lányom (14 éves) elindulhasson egy távlovagló versenyen?

Figyelt kérdés

márc. 1. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát...először is egy ló.
márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Utána egy nyereg.
márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Meg a lányod.
márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Meg, hogy tartsanak egy olyan versenyt, ahol 14 évesek is indulhatnak.
márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Meg időben oda kell érni, ha kell, regisztrálni és indulási díjat fizetni. Ezen kívül még az, amit írnak. Az sem árt, ha a lányod szeretne rajta részt venni.
márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam😁 Van lovunk és minden hozzákellő felszerelés (lehet még sok is😁). Úgy értettem hogy kell nevezni, mi kell ahhoz hogy nevezhessen...
márc. 1. 11:54
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Milyen versenyről van szó?
márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom, van edzője, ha ilyen szinten tart. Őt kéne megkérdezni.
márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, túl egyértelmű volt hogy eszembejusson😅
márc. 1. 14:58
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Távlovasok.hu- n szerintem minden hasznos infót megtalálsz ezzel kapcsolatban. Hivatalos versenyhez revre is szükség lesz. A távlovasok eléggé szűk körben mozognak és nem is minden területen, nem árt egy tapasztalt versenyző aki segít irányt mutatni nektek egyrészt a ló felkészítését illetően illetve a lányod felkészítését illetően, segít a nevezési problémákat megoldani és minden hasznos infót meg tudtok tőle érdeklődni.
márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!