Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen magasat ugrik?

Milyen magasat ugrik?

Figyelt kérdés

Bocsánat, tudom rossz a kép, de kíváncsi lennék rá, milyen magasat ugrik, csak nekem nagyon rossz a szemmértékem, ugrani pedig még el se kezdtem, de olyan 1 méter körülre gondolnék.

[link]


márc. 5. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Én elsőre másfél métert tippelnék
márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Akadály 80cm körül van felrakva
márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Mivel másfél méter 1 méter 50 centi, az már nagy versenyek magassága, ez közel sincs hozzá. De mivel a kitörő több, mint a félre van feltéve a rúd én inkább 1 méter körül tippelnék.
márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Én is kb az 1 méter körül tippelek, +/- 10 centi. De szerintem se 80, annak magaslom és 150 meg semmiképpen nem!
márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
100 cm körül van
márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira ne ugrattasd ezt a lovat. Nem az a a típus amelyik versenyezne stb, egy ugró lónak lehetőleg kicsit erősebb testfelépítése kellene, h legyen. Szerintem a lovas is hibázott, nagyon nem látszik, h egy kicsit is kiemelkedne a nyeregből, így annyira nem látom de lehet, h már az akadályt átugrottak és érkeznek le, de össze van görnyedve. Én, ha megszeretném tudni mekkorát tud ugrani a ló, futoszaron próbálnám ki, mert ha se te, sem az edződ nem tudja úgy, rohadt veszélyes.


Ezt a választ úgy írom, h 15 éves tapasztalatom van és építő kritikaként írnám, remélem mindenki érti. :D

márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Igazából fogalmam sincs ki ez a lovas, a ló, YouTube-on láttam a videót csak kíváncsi voltam rá. Ha megnézed, rájössz, miért.

[link]

márc. 27. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, értem már.


Azt hittem a te lovad stb és ilyenkor nagyon el tudok szomorodni, h valaki ezt a gyakori kérdések oldalán akarja kideríteni (ha az ő lova) :D

márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Most így utólag megnéztem a videót, szerintem az a ló 1m körül lehet plussz-minusz 10 cm. A lovasa nagyon megnyújtotta a vagtajat és ez nagyon nem tesz jót a lónak:(


Nem, m1.

ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 9!

A távolság volt a rossz, és nem a nyújtás tesz rosszat a lónak, hanem ha rosszul nyújtanak ( tolóerővel)

ápr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!