Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány kilós ember kezdhet el...

Hány kilós ember kezdhet el belovagolni egy lovat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1, ha rendesen 4 éves lóra ülnek fel, ami már ki van fejlődve. Persze nem a legnehezebb lovast kell felrakni rá, de 10 kiló teljesen mind1.
2011. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha megfelelően előkészített a ló akkor mindegy neki, hogy 60 v 70 kiló van rajta, a lényeg, hogy jó legyen a lovas értse a dolgát és türelmes legyen.

A jól előkészített lovat úgy értem, hogy futószárazáskor olyan lekötést használtak, melynél a hát izmai kellően megerősödhettek.

2011. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát szeirntme egy 3 éves lovat nem kéne belovagolni.:/:/ az még bőven csikó. Legyél türelmes, nem cseszed azét a ló hátát és ha 4-5 évesen belovagolod, akkor utána nem is lesz oylan izgága esetleg jobban tud figyelni stb.:) szerintem.
2011. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem versenysportra szánod (írásodból nem hiszem), akkor még szerintem is fölösleges belovagolni.
2011. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!