Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit fizetnél, hogy valaki...

Mennyit fizetnél, hogy valaki jól belovagolja a lovadat?

Figyelt kérdés

mondjuk Ft/hó-t írjatok

azért kérdezem mert, úgy látom az emberek sajnálják erre a pénzt.


2011. jan. 18. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Én magam lovagolnám be, esetleg szakértő külső segítségért fizetnék maximum 20 ezret.
2011. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aki nem akarja, hogy szegény lónak szétkapja zablával a pofiját az inkább ebbe költ pénzt, mint hogy az állatorvosnak. Amúgy nekem egy lószakértő fogja belovagolni a lovam! Aki az apukám így ingyen meg van! :D
2011. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy én max 25-30at adnék bele. Annál többet nem mert egy lóbetörését/átlovaglásért az már rengeteg pénz! 19:30as voltam!
2011. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ne erre gondoltam....a baj hogy az emberek nagy része nem tudja mi a különbség a belovagolt ló és a nem belovagolt ló között.A legjobb amikor betörést írnak..én olyat nem szoktam csinálni..főleg nem 30ezerért..
2011. jan. 18. 19:45
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Semennyit. Megoldom én magam.

Viszont ha laikus lennék, akkor erre nem sajnálnám a pénzt.

2011. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Ebből azt vettem le, hogy te magad csinálod, érdekelne hogy te mennyiért és mit vállalsz.:D:D Csak szimplán kiváncsiságból.. És amugy egy lovat belovagolni szoktunk nem betörni.:):)
2011. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
boccsi utolsó vagyok még miindig, szoval mi az hogy per hó? Hány hónapba telik belovagolni egy lovat? Ez dok mindnetől függ, az lenne értelmesebb dolog, ha egyszer kifizeted aztán slussz. szóval így mondd h mennyire gondoltál.
2011. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ért a lóhoz az ne vegyen belovagolatlan lovat. Én belovaglóként dolgozok, Magyarországon egy külföldi cégnek. Csikók belovaglásával és versenyeztetésével. 2 hónap alatt közép osztályú díjlovat kell belőle csinálnom aki versenyben is megállja a helyét.(ami azért lássuk be, nem kis feladat egy átlag belovaglásnál kb. 3év ez a szint)Csak holland lovakkal foglalkozok és a lovakat a saját istállómba hozza a cég vagyis bértartás (50e) belovaglás alapszinten (40e kb./hó) versenyeztetés (100e+útiköltség, szállás kaja nekem és a lónak +lovász VERSENYENKÉNT ) edzések fizetése (5-8eFt).És akkor még nem beszéltem a licencekről, vérvétel, féreghajtás, oltások, minden lóra saját felszerelés-nekem megfelelő stb.És ez az ár/lóra értendő és 4-5 lóval versenyzek szinte minden hétvégén! Szóval nem olcsó ha valaki nem magának csinálja és nagyon jó lovat akar, de nemzetközi nehéz osztályú díjlovat csinálok a megfelelő adottságokkal rendelkező lóból.

De Magyarországon nincs nagy érdeklődés a belovaglás felől, "-mert majd Pityu belovagolja"...Ami igaz is csak soha nem lesz belőle jó ló.

2011. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen, aki nem ért hozzá képzettet vegyen, de nem fog mert sajnálja rá a pénzt.aki nem akar rá költeni ne foglalkozzon ezzel.Kedves utolsó, akkor te át tudod érezni a helyzetet.Én meg maradok a már elrontott vadállatoknál..(mert ugye ekkor már keresnek valakit, hogy ne törjék össze magukat)
2011. jan. 19. 18:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak hozzáértő kezekbe adnám a lovat. Hazai viszonylatban 30eFt alatt senki nem vállalja havonta+a tartás ára. Ez havonta min:55eFt. És egy hónap kutyafitty. Min 2 hónap és csak az alapokat tudja a ló.
2011. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!