Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan fizetnél 30EFt feletti...

Hogyan fizetnél 30EFt feletti online vásárlás esetén, ha az eladó "megbízható az értékelések szerint"?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak személyesen.
2011. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően bízom az emberekben, de már olyan is vert át (én is aukciózok), akinek egy negája sem volt..

szóval én is személyesen, de minimum beszélnék vele telefonon meg utánanéznék, hogy fent van-e közösségi oldalon (ha átverne, ne tudjon eltűnni)

2011. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Utalással.

De ha átver, akkor is neki lesz rossz, mert olyan értékelést írok róla, hogy soha senki nem vesz majd tőle, és ugyebár megtudom az adatait... Utána akár föl is jelenthetem, vagy személyesen "eligazítom".

2011. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fizettem már előreutalással 100.000 Ft feletti dolgot is. Semmi gond nem volt. Csak azokat lehet átverni, akik egy 200e Ft-os dolgot 50e Ft-ért meglátnak és azt akarják megvenni....
2011. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én PayPal-el! Vevővédelem van!
2013. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
most már a Vaterán is van, ha jól emlékszem, maximum évi öt alkalommal térítenek a visszaélések szenvedő alanyainak... de 10e feletti tranzakciónál én inkább maradok a személyes átvételnél; ha nem oldható meg, inkább kihagyom az adás-vételt, semmi kedvem utána járni, feleslegesen stresszelni, stb...
2014. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!