Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vágóba küldeni mert bezabált? :-O

Vágóba küldeni mert bezabált? :-O

Figyelt kérdés
Ha bezabált egy fiatal ló, és lesántul mind a négy lábára az már nem megmenthető? :-O
2011. márc. 2. 18:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Csak nem mindenkinek van pénze kifizetni egy 600 kilós állat altatását sajnos...
2011. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Igen, csak ha valaki lovat vesz számol a költségekkel...
2011. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ezt amúgy én is olvastam,tényleg rajta van,hogy" bezabált a ló, csak vágóba való"
2011. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A patairha gyulladást elég komoly költség kikezelni, és sajnos használhatatlan lesz tőle a ló. Nekünk volt ilyen kancánk, bezabált és a bal első lábára kapott patairha gyulladást...miután úgy-ahogy helyre jött iszonyatos orvosi költségek árán, akkor is nagyon kellett rá vigyázni + a körmölés maga volt a rémálom. Nem egy kovács ment el úgy tőlünk, hogy ő még egyszer ehhez a szörnyeteghez nem nyúl hozzá...pedig csak egyszerűen féltette a lábát...
2011. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Selena Fan válasza:
Szerintem a négy lábra lesántuló lovat nem kell feltétlenül elpusztítani, akkor is jó barát lehet, ha nem tud lábra állni. A jóbarátot sosem szabad eldobni, mint az elromlott dolgokat! :D
2011. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm lova fehérje mérgezést kapott, és neki is a lába bánta a dolgot, pontosabban a patája. Nagyon sok idő és pénz volt mire rendbe jött, de akár bele is pusztulhatott volna. Egy ló altatással, szállítással együtt kb 80-100 ezer Ft. Aki vágóba adja reménykedik abban, hogy valamicske kis haszna legyen belőle, ha már nem használható semmire és csak szenved.
2011. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Selena fan oké, csakhogy ha annyira jó barát, akkor ne hagyd szenvedni... És igen, ha valaki lovat vesz vállalja, hogy lesznek váratlan költségei, és tényleg elaltatni kéne, nem vágóra küldeni. Egyébként amit írtatok, hogy miért küldenek lovakat vágóba.. Hát, hallottam már olyat, hogy világhírű lovas és lovarda küldte vágóra az iszonyatjó versenykancáját, hogy másnál ne ellhessen jobb csikót mint nekik.. hát szerintem ez UNDORÍTÓ
2011. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Bocs, nem olvastam el a válaszokat...

Valszeg savós patairhagyulladása van, amit a túlzott fehérjebevitel (is) okozhat. Itt valóban olyan 80% körül van a gyógyulási arány, és igen, ilyen esetben sokszor irány a vágó.

Arról nem is beszélve, minél többet p*csölnek vele, annál rosszabbak a gyógyulási esélyek.

2011. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Akkor nem sokat élt szerencsétlen. :-(

2011. márc. 4. 16:30
 20/24 anonim ***** válasza:

ez melyik hirdetés?

Linket küldene vki?

2011. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!