Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a friz...

Mi a véleményetek a friz lovakról?

Figyelt kérdés
Viselkedés, kezelhetőség, betegségek... Ajánlott-e kezdő lovasoknak?
2011. márc. 6. 18:06
1 2
 11/19 anonim válasza:
38%
semmire sem jók azon kívül, hogy mutatósak. ráadásul nagyon mint a dög, hamar kifáradnak, ugrani egyáltalán nem tudnak...
2011. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
én gondoztam frízeket csődört kancát de azokkal ellentétbe akik leszólják elmondom az egyik leg okosabb könnyen kezelhető nem olyan strapabíró mint egy félvér de a megjelenése ellensúlyozza az ára azért magas mert sok évszázadra vissza vezethető a származása és ezzel nem találkozol minden istállóban
2011. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Uccsó ugye tisztában vagy vele, hogy amelyik lónak van származási lapja, annak szintén több száz évre visszavezethetők az ősei! És mégse kerül másfél milkába, ugyanúgy lehet okos, kezelhető.
2011. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Úgy tudom lassúak. Szépnek szép pacik, de nem értem, miért szereti őket annyira mindenki. Én speciel az angol telivért jobban szeretem, de vannak a lovardában frízek. Jó pacik.
2011. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól tudtad melegvérüek csak sokan a hidegvérel rokonítják!
2013. dec. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nm ide akartam bocsi!@-@
2013. dec. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
igen melegvérüek csak sokan a hidegvérel rokonítják!
2013. dec. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
A természetűk sokkal jobb a többi lónál mert nyugodtabbak és nagyon tanulékonyak sokkal jobban szeretnek eggyütt működni az emberrel !! A küllem és az inteligencia nagyon jól párosul ebben a fajtában !! Gyakorlatilag az egyik legnyugodtabb munka ló!!!!!!!! És AZ EGY NAGYON NAGY HÜLYESÉG HOGY NEM JÓ KEZDŐKNEK MERT NAGYON NYUGODTAK ÉS SOHA NEM ÉLNEK VISSZA AZ EREJÜKKEL !!!!!!!!!!! Az a Jó bennük ha el is akarnak indulni nem teszik meg ! Én 13 éves vagyok és van egy fríz kancám nagyon tanulékony és soha nem él vissza az erejével !!!!!!ÉS JÓ LENNE HA OLYANOK NEM NYILATKOZNÁNAK AKIK NEM ÉRTENEK A FRÍZEKHEZ !!!!!!!!!!!! Az igaz hogy nagyon drágák DE MEGÉRIK !!!!!!
2014. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát, csak azért, mert erős, nem mondanám, hogy nem való kezdőnek. Egy sima, mezei ló is könnyedén legyűr egy embert, nem kell ahhoz fríznek lenni. Ha megijed, és rotyózni kezd, bármelyik ló elvisz a susnyába. Ennyi erővel minden kezdőnek a hintaló való.
2014. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!