Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miket lehet egy lóval játszani?

Miket lehet egy lóval játszani?

Figyelt kérdés
Tehát úgy mint a kutyánál/macskánál pl. kergetőzés, különböző labdák, játékfajták, stb.
2011. márc. 15. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet veluk is kergetozni, van nekik valo meretben 'lolabda' is, azzal elvannak egyedul is.. Amugy a fogocskat nagyon szeretik csak figyelj oda hogy utana ne vegye jateknak azt is mikor csak egyszeruen meg akarod fogni!
2011. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha ne fuss el egy ló elől! Utána meg majd csodálkozol, ha rád ágaskodik, mert az neki játék!
2011. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire én is gondoltam, meg arra pl. hogy futok előtte és mondjuk elbotlok, elesek, és a nagy lendületben véletlenül rámlép. Mert az addig ok. hogy simogatom meg kicsit megpaskolom, csak valahogy kicsit bonyolultabbnak tűnik minden mint egy kutyánál (a mérete miatt).
2011. márc. 16. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon ajánlom, hogy répás vagy almás jutalomfalattal jutalmazzunk. Ezért meg kell dolgoznia. Pl: A melső lábai közé tesszük a kezünket és a nyakát megkell nyújtania ahoz, hogy elérje... vagy szagról megkerestetjük vele...
2011. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha játszani akarsz vegyél egy kutyát. A ló nem játékszer, menekülő állat.
2011. márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kutyám már van. Nem gyerekes játékszernek gondoltam a lovat, hanem azt szeretném, hogy jól érezze magát velem.
2011. márc. 19. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
A ló nem játékszer, nem attól érzi jól magát, hogy te megpróbálsz hülyét csinálni belőle! Egy ló sokkal nagyobb tiszteletet érdemel egy gyerekes idétlenkedésnél!!!A lovat lovagolni kell, dolgozni vele, és paprikajancsit csinálni belőle!! Mellesleg nagyon nem ajánlom a ló előtti futást!! A ló nem összetévesztendő a kutyával!
2011. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lovat és a kutyát ne hasonlítsd össze, két különböző kategória, és ez nem csak méretekre vonatkozik! Először talán kicsit ismerd meg a LOVAT, és utána kísérletezz!!!!
2011. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!