Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudom bután hangzik, de mégis...

Tudom bután hangzik, de mégis valaki segítene? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy lovat megvan rá a pénzem amit már évek óta gyűjtöttem rá..De tudom társra van szüksége, viszont a családom nincs olyan anyagi helyzetbe hogy két lovat tudjon etetni stb.. Ezért az nem lehetséges hogy pónival illetve szamárral éljen együtt. (Volt egy ló amely igy élt abba a lovardába ahová jártam innen gondoltam..)

Előre is köszönöm a válaszokat.

Egy 15 éves lány.


2011. márc. 28. 15:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek mellé egy fejős kecskét, tök jól elvannak, ráadásul reggel este van finom friss és egészséges kecsketejetek.
2011. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Szerintem nem fogunk venni semmilyen állatot mellé, mert már van két birkánk ezek szerint velük is jól ellesz.+ sokat leszek majd vele:)

Köszönöm tényleg mindenkinek a válaszát jó információk:)

2011. márc. 28. 21:23
 13/26 anonim ***** válasza:
Az állatvédelmi törvény szabályozza, hogy nem lehet egyedül tartani. Valami társállat kell mellé, kecske, juh, marha.
2011. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:

Szija! :)


Nem kell mellé feltétlenül egy másik ló, vagy póni.

A ló élvezi a macska,a kutya és a birka vagy más patások társaságát is.:) Remélem segítettem.

2011. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget

Van két juh + néhány más állat mellette.

2011. márc. 29. 18:08
 16/26 anonim ***** válasza:
Elvan szamárral is! De azért egy tanács...Az lehet, hogy gyűjtöttél a lóra pénzt, de azt is átkell gondolnod, hogy lovagolnod kell vagyis kell neki: nyereg nyeregalátét,lábvédők,martingál,kantár,heveder...stb. aztán ennie és innia is kell.... és még egy csomó mindenre van szüksége ami időbe és pénzbe kerül... gondold át sokszor mielött döntessz!
2011. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy gond! A ló társas lény és nem tudsz ott lenni vele a nap 24 órájában. Felvehet unalmában jó pár rossz szokást amit nehéz kezelni, vagy nem is lehet. Legalább egy bírka kellene mellé. Vagy add bértartásba.
2011. márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

de írta hogy vannak juhok nem látsz ember? :D

bakker,szerintem elég,meg ugyis a nap felét legalább vele leszel :) (bár magambol kiindulva mondom :D )

17/L

2011. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Eszter:) ***** válasza:
Hogy ha megfelelően törödsz vele szeretgeted semmi baj nem lesz csak aza a lényeg hogy a közelében legyél és meg kapja a megfelelő figyelmet.:)
2011. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
szabadság gondozás elvan az egyedül is
2011. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!