Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Kolon-hidroter...

Mit gondoltok a Kolon-hidroterápiás kezelésről? . Itt van ez a bélmosás, ami, valljuk be, elég bizarrul hangzik. Mégis mit kezdjünk vele? Érdemes patyolatba vinni egy nagytakarításra magunkat?

Figyelt kérdés

Azt hallottam a tv-ben hogy fogyni lehet tőle, jobb lesz a közérzetünk, és még méregtelenitő.. de vannak mellékhatásai?


És mennyibe kerül?


2009. szept. 27. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap volt egyébként a TV2-n egy riport ezzel kapcsolatban. Konkrétan ugye az egész kezelés a bélmosásból áll, amit végeznek orvosok, meg kóklerek is. Az orvosok zöme kóklerségnek tartja, én is(nem vagyok orvos).

Ugye általában a legtöbb ilyen orvosi beavatkozást megfelelő orvosi vizsgálatok (vérvétel, ultrahang) előzi meg. Amit pl a tegnap rejtettkamerával bemutatott helyen nem tesznek meg.

Én biztosan nem vállalnék be egy ilyet, ha csak nem muszáj valamilyen okból. Pláne, hogy nem tudhatod, milyen mellékhatásai lesznek a dolognak. Gyakorlatilag az összes baktériumot kimossa a belekből. A jótékonyakat is, amik segítenek emészteni, és amiket nem biztos, hogy később vissza tudsz juttatni a szervezetedbe.

Meg aztán, ott volt az a szerkentyű is a tv-ben, amivel ugye konkrétan kimosnak. Amit ugye konkrétan beléd dugnak... Amit nem biztos, hogy megfelelően sterilizálnak...

Tudod, nagy butaságnak tartom ezt az egészet.

Ha szenvedni akarsz, akkor nevezz be egy jó diétára, vegyél egy fitneszbérletet, és hetente néhány órát szenvedj a konditeremben, az legalább hatásos.

Én mindenesetre nem kockáztatnám az egészségem, akármennyire is jól hangzik a hatása.

2009. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez magyarul a beöntés :) Igen, lehet tőle fogyni, mert a salakanyagokat eleve kimossa a szervezetből, így csomó káros dologtól megszabadítja az embert. Kb 3-4 kilót lehet fogy így, úgy tudom. És mivel a szervezet nagyon sok méreganyagtól megszabadul így, a közérzete is nyilván jobb lesz. És igen, jó pl. a vastagbélrák megelőzésére, de nem tanácsos gyakran elvégeztetni (évente max. 2x-3x). És ami nagyon fontos: CSAK SZAKEMBER VÉGEZHETI, tehát orvos, vagy ápolónő. Erre a legjobb a sima langyos víz. Ha drágán csinálják és valamilyen "csodaszerrel", az már átverés. Műtét előtt is sima langyos vízzel tisztítják a bélszakaszt, nem véletlen.

Úgy tudom, már bizonyos Welness szállókban is csinálják (nem olcsón).

2009. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vok. Az ilyen helyeken végzett efféle beavatkozás sterilitásáról nem sokat tudok. A kórházakban tuti, hogy steril a beöntőcső, de hogy máshol milyen...
2009. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.♥


hát én sem próbálnám ki, pedig olyan jól hangzik..

2009. szept. 27. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!