Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovakkal kapcsolatos...

Milyen lovakkal kapcsolatos munkák vannak? (:

Figyelt kérdés

Már nagyon régen elhatároztam, hogy ha felnövök lovakkal akarok foglalkozni. De nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb számomra :) Ha van itt, aki lovas szakmát űz, írhat arról is, hogy neki milyen egy napja, meg tud-e élni belőle :)

Köszönöm előre is a válaszokat :)


2011. ápr. 2. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Lógondozó, lódoktor, lókovács, lótenyésztő.


Szerintem ezzel ki is merült a lehetőségek tárháza.

2011. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A belovagló kimaradt.
2011. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itthon csak a lódoktor él meg ami a köznapi nevén állatorvost jelent.


A többiek csak kemény uniós támogatással, többéves tervek bevállalásával, mindennapos kulimunkával, illetve nagy szerencsével élnek meg.

2011. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én suli mellett vagyok belovagló és versenyző. Nem magyar cégnek dolgozok , de magyar országon. A lovakat a saját istállónkba hozzák, havi 30at kapok /ló + a bértatás, felszerelések stb. Ha versenyzek 100/verseny/ló. És van hogy 2 hetente versenyzek 3-4lóval is...

Nekem megéri így suli mellett nem rossz, mindent fizetnek és azt csinálom amit szeretek és amúgy is csinálnék. De am. pl. Németországban egy belovagló 500e Ft körül keres/hó.

Persze ehhez a munkához nem elég egy alaptudás, engem is komoly eredmények után vettek fel, nagy mázlival.

2011. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én is lovakkal szeretnék majd dolgozni, és az lenne a kérdésem az előbbi megválaszolótol, hogy a belovagló szakmát milyen suliban végezte el, mit kell csinálnia, és tudni hozzá! A válaszokat előre is köszönöm! és köszi hogy ezt a kérdést megírtad! :)
2011. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!