Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti, hogy döntenétek? (rövid)

Ti, hogy döntenétek? (rövid)

Figyelt kérdés

Van egy Sodrott paci aki lehet, hogy az enyém lesz. De nemtudom. Az anyja magyar félvér az apja Magyar hidegvérű. Még 2,5 éves lesz a ló. Szerintetek nagyon tömzsi lesz? mert annyira nem tetszenek a tömzsi lovak. Most jó olyan 168cm magas és nem tömzsi.

Hobbyra használnám meg kisebbeket ugratni, meg lovagoltatásokra majd.

Szerintetek?


2011. ápr. 6. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
És honnan a jó megveszekedett halálból tudjuk, hogy milyen lesz évek múlva?! Most nem az, pont. Vagy nem is lesz- és ez az esélyesebb- vagy de.
2011. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában minden sodrott féle paci tömzsi de kiváló lovaglásra is. Barátnőm sodrott lovakon lovagol. Én már kérdeztem tőle, hogy nem szakad szét?:D De azt mondta, hogy nem de több órás túrán már fájnak a lábai.
2011. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
talán ha mutatnál róla egy képet... így látatlanban nehéz meg mondani
2011. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

tessék a kép. a firkáért bocsi

2011. ápr. 7. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
ez aztán remek kép!
2011. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezasztán valóban remek kép bemeszelték a lovatis az épülettel amúgy tömzsinek látszik fogatlónak szerintem jobb mint lovagolni
2011. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!