Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kecskeméti lovasok segítetenétek?

Kecskeméti lovasok segítetenétek?

Figyelt kérdés

Jövőre kecskeméten fogok tanulni és koleszos leszek, persze az időmbe szerencsére belefér az is hogy lovagoljak ahogy kiszámítottam. Valaki aki kecskeméten lovagol, Hol lovagol, milyen a lovi stb. érdekelnének.

Előre is köszönöm!


2011. ápr. 10. 00:21
 1/1 Lerienn válasza:

én a júliafarmra járok, busszal ki lehet jutni oda (29)

sztem elég jó hely, 8-9 ló van ott, nagy lovak, vannak jól és nehezebben kezelhetőek. lehet terepre menni, nagyon szép csendes környék, a páya természetes, a lovak ápoltak és nem harapósak. a csinos farmon 5 éve nem jártam nem om ott mi a helyzet, de fedett lovarda épült. nekik több lovuk van, és további lehetőségek is (ugratás, de a többiben nem vayok biztos).

Árak: Júlia farm: 1000-2500 között változik, ha jól emlékszem (fél, egy óra pályán, fél, egy óra terep).

Csinos farm: fogalmam sincs

[link]

[link]

2011. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!