Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen a kecskeméti állatkert?

Milyen a kecskeméti állatkert?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vidéki. ;)
2011. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kecskeméten csak vadaspark van, ami szerintem egész jó (mondjuk nem ilyen szegedi mércével, mert ahhoz képest sehol sincs..)
2011. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Már unjuk a szegedit és arra gondoltunk hogy elnézünk Kecskemétre. Messzebb nem nagyon akarunk menni, inkább valahol a közelbe.
2011. szept. 7. 15:09
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát pedig a Budapesti Állat és Növénykert eszméletlen szép és izgalmas.
2011. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ha a kecskeméti vadasparkba akartok menni,akkor keresetek még valami elfoglaltságot a városban,mert a vadasparkot 1 óra alatt meglehet nézni.A bejáratnál van játszótér,ott lehet még játszani a gyerekeknek.De ez nem egésznapos program:(
2011. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Sajnos utolsónak igaza van..:/

Budapestiek pedig elmehetnek a búba, hogy mindig mindenhol a nagy és hatalmas Bp a szent, egyedülálló, minden más hely "vidéki"...Semmi pénzért nem laknék Budapesten és Ti sem azért laktok ott, mert valami felsőbb réteg vagytok, szimplán Ti azt a smog várost választottátok, mi pedig nem..Tehát ismétlem magam:akármennyire is megdöbbentő a tény, Budapest nem a világ közepe, de még csak ennek a kicsiny országnak sem...Szálljatok magatokba!

2011. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Most aztán mint sértődtél meg? :S

Ki mondta hogy lakj Budapesten?

Csak azt mondtam érdemes feljönni és megnézni a "Budapesti Állat és Növénykert eszméletlen szép és izgalmas."

én is lementem Kecskemétre megnézni a Főteret (Cifra Palota rulez) szép és és jártam abban vadasparkban is.

Ja és már vagy ötször jártam Szegeden, mert szeretem.

2011. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igazából ez az elsőnek szólt, aztán meg jöttél Te is..Ennyi önmagában nem lenne sértő, csak sajnos a Budapestiek 95%-a csak úgy simán semmibe nézi a többi embert, mert vidék...


Bocsi, hogy rajtad "csattant" de valóban nagyon bántó tud lenni, mikor a szülővárosomat szidják budapesti betondzsungel tarzanok..

2011. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az első is én voltam. ;)


"budapesti betondzsungel tarzanok.." - na ez nem sértő?


Vidéknek meg vidék. És mint jelző is azt is jelenti hogy kicsi.


Mert ugye azt nem lehet vitatni hogy Budapesten szinte minden nagyobb. Ahogy Londonban meg szinte minden nagyobb

Budapesten. (Van két kivétel az I-Max mozi és a színházi premierek száma) (Jó szegeden meg a kertvárós aránya a városhoz képest.)


Amúgy én Budapesten kertvárosban élek, bár belvárosi srác vagyok.

És Budapest is csak egy poros kisváros. ;)


Jártam Londonban az egy igazi Metropolis.

2011. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szinte minden nagyobb

Budapesten.*


szinte minden nagyobb mint Budapesten.

2011. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!