Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kecskeméti kutyamészárlás!...

Kecskeméti kutyamészárlás! Meglesz vajon a tettes?

Figyelt kérdés
Bizonyára sokan olvasták a hírt a blikk.hu-n. Én eléggé kiakadtam... Vettek vajon újlenyomatot a gumikalapácsról? Külföldön megtalálták a nőt egy közösségi oldal segítségével, aki kukába dobta a macskát. Biztos tudtak többen arról, hogy ennek a ...-nak kiskutyái születtek. Lenne értelme iwiwen,facebookon üzeneteket küldeni a kecskemétieknek? Lenne aki segítene ebben? Nem akarom,h megússza!
2010. szept. 29. 09:40
 1/10 A kérdező kommentje:
(jav.: ujjlenyomatot)
2010. szept. 29. 09:45
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Van elég ember ellen elkövetett bűncselekmény is, nincs erre kapacitás.
2010. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na de ez azért már több, mint brutalitás. Aki ilyet tesz az a társadalomra is veszélyes.
2010. szept. 29. 09:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden érző lélekkel és igazságérzettel megáldott ember igazságot követelne ebben az esetben, de nem szabad elfelejteni, hogy ez egy fejletlen, kizárólag jog-, és nem igazságszolgáltatás által vezetett ország. Itt az embert ölők 15 éveket kapnak, ami nevetséges. A vagyon elleni bűncselekményekért szinte nem is büntetnek már. Mit vársz akkor? Legalább annyi kellene, hogy ha tényszerűen bebizonyosodik az illető bűnössége, akkor ugyanúgy kirakják "őket" közszemlére egy weboldalra, mint a tengerentúlon a szexuális bűnözőket: Név, cím, adatok, kép, hogy mit csinált, és hogy jelenleg hol lakik.
2010. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kapnak 15 évet,2-3 évvel megússzák azok,akik embert öltek.A lakhelyemen egy ember megölte az apját kb. 20 késszúrással,és 3 évet kapott.

Én úgyanúgy törvénybe iktatnám,hogy az állatkínzókra is börtönbüntetést kell kiszabni.

2010. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy mi mit tudnánk csinálni :-((

Én sem akarom, hogy megússza. Én csak átfutottam a cikket és nem volt erőm megnézni a képeket.

El kellene érni, hogy nyomozzanak az ügyben és igenis vegyék komolyan.

Ha kellően nagy a felháborodás akkor talán.....

Én mindenesetre megosztom az ismert helyeken.

Egyébként valóban kimutatták, hogy aki kegyetlen az állatokkal az emberre is veszélyes.

2010. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy szerkesztenénk egy levelet,ahol lenne link a kutyusok képeiről,tömören,hogy mi történt leírnank es hogy mi a célunk(ne maradjon büntetlenül.ha kiderül ki volt az törvényi lépésre is lehetne lehetőség,de ha nem,már az is jó lenne,ha nyilvánosságra kerülne a tettes kiléte és egy ország gyűlölné).Kellene hozzá jó pár ember,hogy egyenként! el tudjuk küldeni a levelet minden kecskemétihez.Szóval kezdőbetűnként elosztanank és igyekeznenk mindenkinek elküldeni,had tudjon mindenki az esetről.Aztán szükség lenne legalább 1kecskemétire is,aki ha úgy adódik személyesen is tudna találkozni azzal,aki esetleg ismerné a delikvenst.Olyan nem létezik,hogy se senki ne tudjon róla,ne tűnjön fel neki,hogy a szomszédnak pont olyan kutyai voltak es hirtelen eltűntek!Lehet nem járunk sikerrel,de ha mindenki csak szidja a tettest es legyint egyet,hogy tehetetlenek vagyunk,akkor ez valóban így is lesz es más gonosz emberek is meg mernek majd ilyeneket tenni!
2010. szept. 29. 12:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy kutya is ugyanolyan lény mint mi! szegény is szenved és ha valaki agyonver egy kutyát azért az is kaphatna 6-12 hónapot... vagy kap? nem tom de ez így igazságos...
2010. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért spamáradatot sem kell indítani.
2010. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát... Aki ezt akkora közönnyel fogadja, az megérdemelné, hogy egyszer borzalmasan szenvedjen és őt is csak "átlépjék"
2010. szept. 29. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!