Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Túlhordja vagy álvemhes?

Túlhordja vagy álvemhes?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves kancám, akinek már ellenie kellett volna, április 3-án. De még mindég nem ellett meg. Meg van tőgyelve, hasán is látszik, hogy vemhes, sőt, még a csikót is úgy vettük észre, hogy érezzük, de állatorvossal nem lett megnézetve. Ma van(ha jól számoltunk) a 346. nap. Nem tudom, hogy mi van már. Hiszen a "jelek" arra utalnak, hogy vemhes. Szerintetek mi lehet?
2011. ápr. 14. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos...
2011. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csődörcsikót vár elég sok időt rá tud húzni, tavaly az én kancám majdnem egy teljes hónapig horda túl a csődörcsikóját.
2011. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Egyszer sem látta állatorvos? huh, ilyenkormár 3ultrahang szokott lenni legalább. meg vizsgálat havonta. de ti tudjátok..
2011. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy ló 330-340 napra ellik. Szerintem ezzel a 6 nappal még nem vagytok elkésve, de azért kérdezzétek meg a dokit.
2011. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mi is reménykedünk. A lovammal hál istennek semmi gond :)
2011. ápr. 14. 15:48
 6/7 anonim válasza:
Lovakná plusz-mínusz három hét teljesen normális.. Barátnőm pónikancája is egy hónappal azután ellett meg, mint amire mondták.
2011. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válaszokat :)
2011. ápr. 17. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!