Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám álvemhes és folyik a...

A kutyám álvemhes és folyik a teje. Ilyenkor kinyomkodhatom neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Erről jobb lenne az állatorvost megkérdezni...Nehogy az emlői begyulladjanak.Illetve,amint lehet,ivartalaníttatni!
2011. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám már elég sokszór volt állvemhes és én kiszoktam neki nyomni a tejét,hogy ne duzzadjon fel neki.De már kiivartalanítottam ://
2011. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd ki, mert helyette fog még termelődni.vizes kendővel tudod borogatni.Az én kutyusomnak az szokott segíteni.
2011. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NEM!!! El fog apadni. De nem ártana ha látná doki.
2011. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig még sose látta doki mikor álvemhes volt,de mostmár kezdi abbahagyni ezt.amúgy iavrtalanitva lezs. és köszi a gyors választ.
2011. máj. 4. 21:01
 6/7 Akiteki ***** válasza:

Ha nyomkodod, csak még több tej termelődik.

Minél kevesebb vizet adj neki, akkor hamarabb leapad.

2011. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akiteki, ez egy jó nagy marhaság. Kérlek ne terjeszd legalább. Ne haljon mindjárt szomjan szerencsétlen kutya? Ez hormonális dolog, a víziváshoz rohadtul semmi köze.
2017. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!