Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vissza szeretném kapni,...

Vissza szeretném kapni, szerintetek?

Figyelt kérdés
6 évig gondoztam egy lovat, ami oktatómé volt. Lassan már négy hónapja hogy eladtuk. Nagyon hiányzik, szinte elválaszthatatlanok voltunk... Most nem voltunk olyan anyagi helyzetben, hogy megvegyük. Viszont nyáron kimegyek külföldre dolgozni, és igen jól fogok keresni. Szeptemberben jövök haza, és arra gondoltam hogy keret lesz rá, akkor miért is ne vehetném meg? Ez a nagy ötlet. Szerintetek a visszavásárlásba belemegy a mostani tulaj?:S Holnap fogok beszélni vele. Persze ezt még nem szeretném neki megemlíteni. Hogy kezdjek bele ebbe a beszélgetésbe egyáltalán?:D Nem szeretnék unszimpatikus lenni..ez sokat jelent számomra.:)
2011. ápr. 15. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem a kérdésre válaszolok, mert nem ismerem a tulajt, de azért azt hozzáfűzném, gondold át, egy ló nem egyszeri ktg..lesz mindig pénzed a bértartásra? ha pedig otthon tartjátok akkor a kajára? meg ezeken kívül, körmölés, féregtelenítés, ha esetleg orvos kell neki...


nem kötekedni szeretnék, csak szerintem ez sem mellékes:S

2011. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, igen már mindent alaposan átgondoltam..körmölést és patkolást edzőm ingyen csinálja.:) a paci pedig itthon lenne :)
2011. ápr. 15. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Őszintén? Én nem adnám el neked... Ha valaki felhívna, hogy meg akarja venni az új lovamat, de majd csak nyáron lesz pénze, hát tuti ott lenne vége a tárgyalásnak, hiszen lószerető embernek fontos a lova sorsa, egy olyan, aki még a vételárat se tudja kiperkálni, az mit akar?!
2011. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én gondoztam őt 6 évig.::)
2011. ápr. 15. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Legjobban ugy lehet targyalni ha tudod hogy penz van a zsebedben...sok penz.

En oda sem mennek ures kezzel.

2011. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megpróbálni.Ha nem szeretné visszaadni ajáljl neki más lovat, ahol gonodztad a lovárda hátha van eladó ló.
2011. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!