Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Zsoké szeretnék lenni. Hol/Hog...

Zsoké szeretnék lenni. Hol/Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves lány vagyok. Tolna megyében élek, Szekszárd közelében. A magasságom 160 cm, súlyom 44 kg. 5 éve lovagolok, már ugrattam is, nagyon tetszett :) Minden álmom, hogy zsoké lehessek, de nem nagyon tudom, hogy merre induljak el. Egyáltalán mik a feltételek? Nem vagyok túl magas, vagy túl súlyos?


2011. ápr. 19. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Így igaz! :-(

A galoppon a nyers csikókat hajtják ( pl: 2 évesek versenye )

Ha nem jó a teljesítménye, akkor vagy eladják hobby célra, már ha kell valakinek ( ugye ezeket még be kell lovagolni ) vagy megy a vágóba. És tök egészséges, csak nem jó az idelye.

Ha versenyeztetik, akkor is vannak igen gusztustalan durva módszerek, trükök, és nem csak a galoppban.

Meg ott van a hozzá nem értés is. Lásd: Overdose

2011. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
galoppon nem olyan kicsi az a 2éves.. 1, 1,5éves korukban már munkát mennek a lovak.. vannak olyan tulajok akik csak a pénz miatt járnak ki. de nekünk van versenyistállónk.. nagyon szeretjük a lovainkat és mindig azt nézzük,hogy nekik jobb legyen... munkát is szoktam lovagolni.. és sokszor van,hogy úgy engedjük a lovat menni ahogy szeretne.. ha lassan akkor lassan a normál kentrét akkor normált megyünk és ha sietni szeretne akkor gyorsat...annyira bírom azokat akiknek életükbe nem volt közük a galopphoz és osztják a dolgokat..(((:
2011. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
és én nem ismerek olyan embert galoppon aki vágóba küldte volna a lovát...
2011. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van. el tudom képzelni ahogy a sok lovakhoz tök sötét ember ül a tévé előtt, nézi a galoppversenyt és kiabál h: "jaj szegééény ló". nálunk se küldenek vágóra lovat mert ne jó az "idelye". (megjegyezném hogy azt j-vel kell írni de mindegy)
2013. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Heyho_Alice ***** válasza:

Megszolaltak a galopp szakertok-.- jobb lett volna ha inkabb nem is irtok semmit. fogadjunk meg galoppversenyen se voltatok soha.

(egyedul abban van igazatok hogy vagora bizony kuldenek lovakat. A sajat lovamat is ugy vettem meg hogy elotte vagora akartak vinni mert lassu es ugyetlen) utolso jol leirta: azert mert egyszer lattatok a tvben egy loversenyt meg nem lesztek szakertok-.-

2013. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!