Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Színésznő szeretnék lenni....

Színésznő szeretnék lenni. Hol kezdjem el?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy most kezdem 9.-et egy gimnáziumban. Gondolkodtam, hogy jövő nyáron elmegyek statisztálni Budapestre. Ez jó ötlet lehet?

Nem magyar filmekben szeretnék szerepelni.


2011. aug. 26. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén nem látok sok esélyt a dologra. Mondjuk kezd ott, hogy nézz ki jól és próbálj ismerősöket találni ilyen körben. Nah meg tanulj meg anyanyelvi szinten angolul, más nyelven ha külföldön akarsz dolgozni...
2011. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zsófi te vagy az?
2011. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha színész képesítést szeretnél, mielőtt külföldre mész, akkor mindenképp a Színművészeti Egyetemet célozd meg szerintem.

Természetesen addig is kereshetsz tanodákat, színjátszó köröket, stb., hogy kipróbáld magad, és gyakorlatot szerezz.

A Színműre pedig nagyon fel kell készülni, iszonyú nehéz bekerülni. Nem korán, ha már most megnézed a követelményeket, és esetleg nagyobb hangsúlyt fektetsz az irodalom, meg hasonló tárgyakra.

Járj sokat színházba, nézz sok komoly filmet, figyeld meg, hogy a színészek játékán mi tetszik neked, mi nem tetszik? Te hogy oldanád meg az adott feladatokat?

Olvass sokat, könyveket, verseket.

2011. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem Zsófi vagyok :d :)


* köszi a tanácsot :)

2011. szept. 12. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!