Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A csikója jönni fog utánunk?

A csikója jönni fog utánunk?

Figyelt kérdés
Holnap megyek lovagolni,akkor lesz a kiscsikó 11 napos.Most egy réten fogok lovagolni.Ki kell engedni a csikót,És ha igen akkor jönni fog utánunk ha lépésben,ha ügetésben megyünk vagy bárhogy?Követni fog mindig mindenhova?Vagy esetleg meg kell kötni?
2011. ápr. 20. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ki ne köss egy ilyen fiatal csikót te ... :O

megfog sérülni,nehogy kikösd!!!!! hogy jutott egyáltalán ilyen az eszedbe hogy kiköss egy ilyen fiatal csikót?? hány éves vagy?

57/f

2011. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A papám kb. 30 éve lovazik azt mondta hogy 2 hét után a lóval szántottak meg ilyesmi (tsz-ben) és se a csikónak se az anyjának semmi baja nem volt!!!!!!!!
2011. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ja, lehet, hogy nem volt semmi baja, de azért mégis tényleg emberségesebb lenne hagyni még kicsit. Egyébként a kérdésedre válaszolva:

A csikó megy az anyja után, de nem zavaróan, nem fog aládmenni, meg semmi, leválasztásig ki szokták engedni az anyjával. Mikor én lovagoltam olyan lovat, amelyiknek csikója volt, az is kijött, de elment legelni, a lényeg, hog lássa az anyját, és a kanca is lássa a csikót. Nem feltétlen szalad melletted, bár néha biztos fog, de tényleg nem zavaróan, esetleg ugrál vágtázik, de neked sose megy, és attól sem kell tarts, hogy a kanca megijed tőle, mert érdekes módon az nem zavarta, ha a csikó játszott mellette, nem ijedt meg tőle. Viszont tényleg jobb lenne még hagyni.

2011. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok.Ma voltam lovagolni és nem a kancán lovagoltam..nem kellett volna "leszidni".Inkább "örülni" neki hogy előbb megtudakoltam..rosszabb lett volna ha kikötöm és a kancán lovagolok.Legalább megkérdeztem.



Aki normális választ adott annak nagyon szépen köszönöm,sokat segítettek.

2011. ápr. 21. 18:44
 15/16 anonim válasza:
Mi van a csiklóval?
2011. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sajnos megfázott mikor 10 napos volt,még teljesen nem gyógyult meg,de sokkal jobban van.
2011. máj. 9. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!