Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van Pesten jó lovarda ami jó...

Van Pesten jó lovarda ami jó árban van a lovaglás? Esetleg olyan is érdekelne, ahol besegíteni is lehetne a lovak körül.

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Árgyélus Lovasudvar,XVII.kerület,BKV-val könnyen megközelíthető.

Egyébként meg:

[link]

2011. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg érdekelne is, hogy ti hova jártok, mennyire vagytok megelégedve stb.
2011. máj. 15. 16:46
 3/14 anonim válasza:
100%

Igen, Pl. a Domingó Lovasudvar! :) Jó a hely, szép is, és nem vészes az ár! :) Az Ásvány utcában található BP. XVII.kerületben.

És van egy másik, méghozzá a Cinkotai Lovasudvar, itt nagyon jó eddző van, de egy kicsit drágább. Dijlovakon is lehet lovagolni! :)

2011. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csömörön, Örsről kb 40 perc alatt ott vagy.

Nagyon baráti árak( bérlettel csak 2750/alkalom)

Az oktató is nagyon jó, egyszerre kevés lovassal foglalkozik (max 3, de inkább 2)

Nem futószalagszerű oktatás.

Eddig ez a legjobb ahol jártam.

www.kisfedeles.eu

(én Karolinánál lovaglok, a másik oktatót nem ismerem, de róla se hallottam még rosszat :) )

Ha voltál, akkor esetleg meséld el h milyen volt.

Ha kell segítek az odajutásban, íjr magánt.

2011. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Kedves utolsó, esetleg ha később megyek akkor is tudsz nekem segíteni?

Mert most a kicsi lányommal vagyok itthon és már kell mozdulnom de csak akkor tudok menni ha valaki tud rá vigyázni rá.

Oda van valami feltétel: kobak lábszárvédő?

Vagy elég erre a célra alkalmas cipő?

Egy alkalom mennyibe kerül?

2011. máj. 16. 12:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

egyszeri alkalom 3300, de bérlettel 2750.

Szerintem egész tűrhető, az oktatás minőségéhez viszonyítva.

kobak használata 18 éves kor alatt kötelező, felette is lehet természetesen :) sőt, ajánlott, de van a lovardában.

kényelmes ruházat szükséges, de nem kötelező a csilivili lovasruha, sokan melegítőben, kopott farmerban járnak.

Én hosszú távra tervezek ott, ha úgy gondolod menni akarsz, szívesen elmondom, megmutatom h merre kell menni...

2011. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Nyiharda, Soroksár?? :)

[link]


2800Ft/óra 1400/fél óra. 66os busszal könnyen el lehet jutni :) Ha akarod esetleg lehet lovat ápolni, netán nyergelni/kantározni stb. :D

2011. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ez van idáig a legközelebb hozzánk. :)

Van valami feltétele a lovaglásnak ott, kobak stb?

Vagy kobakot adnak? Milyenek a lovak tudnál egy picit mesélni a soroksári lovardáról?

2011. máj. 21. 09:43
 9/14 A kérdező kommentje:

Még lenen pár kérdésem. Mi a szokás mennyivel előbb szokás oda érni? Ha vinnék a lovaknak almát akkor azt oda adhatom nekik? Mennyi paci van?

Bejelentkezni hány órától meddig lehet?

A honlapon megadott számok közül bármelyikén belehet?

Ha netalántán közbejön valami amiért nem tudunk elmenni akkor mennyi idővel lehet lemondani? Gondolom ha nagyon esik az eső akkor nem lehet lovagolni.

2011. máj. 21. 10:02
 10/14 anonim válasza:
Én jártam kb. fél évet a Nyihardába. Nem igazán vagyok vele megelégedve, sajnos szerintem igen drága, és nem olyan jó az oktatás. :\
2011. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!