Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy jó lovarda a XVII. kerület...

Egy jó lovarda a XVII. kerületben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudtok egy jó lovardát a XVII. kerületben? Akadémiát ismerem. Lehessen busszal megközelíteni. Tapasztalatok is jöhetnek! Köszi mindenkinek! :)
2011. máj. 21. 19:41
 1/4 A kérdező kommentje:
A Domingo Lovasudvart ismeri valaki? Ha igen, akkor légyszíves írjátok le milyen, mennyibe kerül, hogyan lehetne megközelíteni, mennyi lovagolható paci van, kik az oktatók, milyen az oktatás, mennyi pálya van! Köszönöm!
2011. máj. 21. 19:44
 2/4 anonim ***** válasza:

A Berrit nem ajánlom az tuti.

Bár a DominGo-ba meg az Árgyélus lovasudvarban sem jártam, de hallomás és netes látomás alapján nagyon szimpatikus helyek.

A lovarda keresés/választásban szerintem nagyon fontos azt megnézni, hogy pl ne futószallagon menjenek az emberek, hogy percre pontosan le kelljen szállnod stb. Hanem ápolhasd is a lovakat, esetleg nyergelj is ... :)

2011. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A Berrit nem ajánlom az tuti. "


ezt kifejtenéd, kérlek? csak mert én gondolkodom rajta, hogy odaviszem a lovam, de szeretném meghallgatni az ellenvéleményeket is :)

2011. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lótartás szempontból "nem ismerem" a Berrit.

Én csak ott lovagoltam full kezdőként. Ott is hagytam 10 alkalom után, mert megutáltam, elvette a kedvem.

Ami ott megy .. hát....

Futószalagon mennek az emberek, fel szállsz, ha vége az időnek takarodjál haza kb.

Egymás hegyére hátára írják be a füzetbe az embereket egyszer pl azt se tudták, hogy én jövök, mert össze volt kavarva hogy most ez is itt van, meg az is.

Az oktatás mód full bunkó, először pár alkalomba megjátszák hogy jajj minden happy, aztán ha rosszul csinálsz valamit leugatja a fejed és lenéz kb meg idegbeteg lesz. Az tudom, hogy egy edzőnek néha jobban oda kell szólnia hogy megmaradjon bennünk mit csinálunk rosszul, de én ezt máshogy képzelem mint amit ott művelnek.

Ezt nézve, a bértartás színvonala se lehet sokkal jobb.

2011. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!