Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ránézésre szerintetek milyen...

Rorika kérdése:

Ránézésre szerintetek milyen fajta ló lehet a nagyobbik?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 2. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem hucul-szerűnek tűnik, de gyakorlatilag bármi lehet...
2011. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Őszintén megvalva olyan helyről hoztam ahol borzalmas körülmények közt volt tartva. Felhalmozott trágya volt a fütés. Nájlonbódé az istáló. Másfél éve van nálam.

Félidős hasasan vettem meg és az akkori gazdálya azt monda sport póni. De szerintem csak eladó volt. Kb 10-15 cm-el kissebb a pintónál. A csikója pintótól van.

2011. jún. 2. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Sütése van egyáltalán? Ha van, az alapján rá lehet keresni, ha nincs -és gyanítom ez a helyzet- akkor zugcsikónak nem is érdemes a fajtáját találgatni... Mondjuk a póni alkat azért látszik benne.
2011. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévő irja ,szerintem is egy nagyméretű póni.
2011. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hucul-jelleg. Nem szíjalt a háta vagy legalábbis nincs rajta egy sötétebb csík?
2011. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi sincs rajta. Sütés meg végképp. Szerintem is zugcsikóként jött világra. Bár nekem teljesen mindegy. Nagyon jó anya és jó barát. Nagyon szeretem Csak kiváncsi voltam mi csörgedezik az ereiben. Az első csikója 1éves fele akkora mint ő. Szerintem éppen nem foglalkotak azzal mi fedezi be. Na de mindegy. Köszönöm a segítséget.
2011. jún. 3. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!