Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Milyen fajta kutyák ők?...

SOS! Milyen fajta kutyák ők? Ránézésre mi a vélményetek róluk?

Figyelt kérdés

[URL] [link]

[URL] [link]

[URL] [link]

[URL] [link]

[URL] [link]


2011. júl. 26. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:

A barna kutya Bordeauxi dog (nem tudom jól írtam e), a másik szerintem egy Westi keverék vagy pedig egy Tibeti terrier keverék lenyírva, de ebben nem vagyok biztos, csak a barna kutyusban.


Az a véleményem, hogy nincs véleményem. :D Aranyosak, szeretem a benyomott arcú kutyákat, úgyhogy a barna kutya jobban tetszik. :-)

2011. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az első keverék

a második bordeauxi dog

2011. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolső képen az kutyu él még egyáltalán?
2011. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő jól néz ki.
2011. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazuk van ez elöttem íroknak. De ez miért S.O.S ?
2011. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mert találtam őket!! és nem tudom mit kezdjek velük...orvoshoz vigyem őket?? Vagy sztem egészségesnek néznek ki külsőleg!! Nem?
2011. júl. 26. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan igazságtalan, a kisebb kutya a kanapén heverészik, a nagyobbnak meg csak a kertbe kicsapva jutott hely. :D Az egyik Bordeauxi dog a másik pedig valamilyen keverék, talán westi. Mindenképpen vidd el őket állatorvoshoz, főleg hogy találtad őket, hátha van chippjük. Hirdesd a környékeden, lehet valakinek hiányoznak. :)
2011. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a nagy tüzel és nem igazán hoznám be a házba
2011. júl. 26. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:

első kör doki. Meg kell nézni nincs e valami bajuk azonnal féreghajtani kell őket és oltás se ártan...

ha nem tudod megtartani őket akkor keress nekik menhelyet de a dognak lehet van fajtamentés is. Mindenképpen kellene plakátolni hátha keresik őket.

2011. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az első Westie és Uszkár keveréke...nagyon aranyos. :)))

A második is szép kutyus, de azért vidd el állatorvoshoz őket ha találtad. ;)

2011. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!