Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen sorrendben mossuk le a...

Milyen sorrendben mossuk le a lovat?

Figyelt kérdés
(Úgy értem,hogy pl. pata láb hát .... stb.)
2011. jún. 5. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én általában a marjánál kezdem haladok a fara felé aztán nyak fej lábak sörény farok! :))
2011. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A víz hőmérsékletől függ. Én slaggal mosom és ha hidegebb a víz, mindig a lábaknál kezdem, majd úgy haladok felfelé a faron, majd hát, nyak és végül a szívtájék és a has kap vizet. Aztán jól be samponozom, és leöblítem az egész lovat. Kifésülöm a sörényt és a farkat, és bezsírozom a patát, hogy ne száradjon ki.
2011. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először mindig a lábak, és legutoljára a szív környéke.
2011. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
második, harmadik mondja jól.
2011. jún. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első lábaknál kezdjük. Lentről felfelé haladva a könyökéig bevizezem, majd megteszem a hátsó lábaival is a térdéig (a ló térde természetesen nem a hátsó lába közepén van, hanem a láb és a test találkozásánál).

Ezután a marjától kezdve a hátán és végiglocsolom a vizet, majd óvatosan a nyakát is lemosom.

Végül a lábai között alulról és hátulról a farkát elhúzva.


A szíve környékét SOHA SEM mossuk hideg slaggal. Legfeljebb langyos vizes szivaccsal.

2011. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóra ne hallgass!!! És első válaszoló...változtass a módszereden ahogy a többiek leírták :)
2011. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat !!

×)

2011. jún. 9. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Langyos vízzel szoktam mosni a lovat nem slaggal és az én lovam nem engedi hogy először a lábait mossam le :)

2011. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!