Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lónak be lehet kenni a...

Egy lónak be lehet kenni a sebét bepanten plusz-szal?

Figyelt kérdés
nekem nagyon jól használ a sebeimre, és egy lóra szabad kenni vagy csak emberre?
2011. jún. 8. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nyílt sebre krémeket nem szabad kenni!!!!!!!!!!
2011. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kancámnak volt egy nagy sérülés a hátsó lábán. ( szétrúgta a karámot )

Miután állatorvos ellátta, javasolta a NEOGRANORMON kenőcsöt. Azzal kellett bekenni naponta többször is. Először fertőtlenítés, majd utána jöhet a krém, és végül sebvédő spray, hogy a legyeket távol tartsa.

Szépen helyre jött, és amikor látta a doki, mondta is, hogy nem gondolta volna, hogy helyre jön. Ugye a ló belső szövete jobban hegesedik mint a bőr, ezért kialakulhat vadhús, ami nem tud összeforrni.

2011. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem nyílt seb, de elárulom, hogy annyit ér, mint halott f***án a balzsam. Egyik ismerősömnek feltörött a lova marja, mert versenyen eltörött a nyerge, és bepanthennel próbálta kenni a sérülést, hát semmit nem használt.

Neogranormon, hámosító sprayk, sebvédők, aloe készítmények - nem mind, de jópár - beváltak nálam. Nekem a kedvencem az a lila vagy kék spray, baromi jól használ. Fertőtlenít, hámosít is egyben, és jól befedi a sebet uh a rovaroknak esélyük sincs.

2011. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

22:29 vagyok.

igen nálunk is az a kék fedő spray volt, de a neogranormonnal rásegítettünk. Nálunk használt, nagyon szépen helyre jött a lába. :-)

2011. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használhat, de először fertőtlenítsd a sebet erre a test meleg kamillás vizet ajánlom nálunk mindenre jó! :)
2011. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!