Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám szemét kenőccsel kell...

A cicám szemét kenőccsel kell kezelni. Hogy oldhatnám meg, hogy be tudjam kenni?

Figyelt kérdés
Régen egyszer be volt gyulladva a szeme, azt is alig hagyta, egyikünk lefogta, a másikunk becseppentett. De most a doki krémet adott neki, amivel mégnehezebb. Összeverekedett egy másik macskával és vérzik a szeme. De alig tudjuk neki bekenni, szegény cica már remeg, ha megfogjuk. :( Hogy lehetne megoldani ezt? Napi kétszer...
2011. ápr. 18. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Be kell egy frottírtörölközőbe csavarni hogy csak a feje látsszon ki és így már könnyebb. A törölközőben megnyugodhat egy kicsit.
2011. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyám nem engedi, ő még kiabál is vele stb -.-
2011. ápr. 18. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Macskával hiába kiabál, attól csak jobban fog félni...türelmesen kell, valaki vagy szépen simogatja és mikor megnyugodott finoman bekenegeted, vagy valaki megfogja addig ameddig bekened. De ha idegességet érez rajtatok, attól csak jobban befeszül...
2011. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, mi régen tesómmal cseppentettük neki, mindig finoman, törölközővel tettük. De anyámnak hiába beszélni... -.-
2011. ápr. 18. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Akkor előbb anyádat csavarjátok be a törölközőbe és csak utána a cicát :-)
2011. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

meg kell nyugtatni majd törölkötő. ne engedjétek ki belőle.


fogadjunk kan cica. az én kan cicám is mindig sebhelyekkel jön haza mikor elcsavarog habár szemére még sosem kapott. csak azért engedem el mert látom mindig ő kerül ki győztesen. olyan boldog. ez még csak rosszabb lesz a nyár elkövetkeztével.

2011. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*törülkörő
2011. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyukádat csukd ki a szobából... Ha már nem csinálja meg, csak kiabálni tud. Nekem is kennem kellett gyulladás miatt, szerencsére a kapálódzás hamar abbamaradt, megérthette, hogy javára válik. Nekem egyszerűen csak a hátára kellett fektetnem a combomon, simogattam a buksiját és már meg is volt.
2011. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!