Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Agrár egyetemi diplomával,...

Agrár egyetemi diplomával, lovasoktatói és belovaglói képzéssel mennyi esélyem van elhelyezkedni Németországban?

Figyelt kérdés
Például München-ben :) Persze felsőfokú német nyelvvizsgám is van, szóval tudom a nyelvet.
2011. jún. 16. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nem a papír számít, hanem a tapasztalat. Az ilyen munkáknál elvárás a nyelvtudás, a jogosítvány, több éves lovastapasztalat és hatalmas előny a versenytapasztalat is. ezenfelül terhelhetőnek kell lenni és mobilnak, na meg az sem biztos, hogy egyből lóra kerülsz, mint belovagló, lehet, hogy félévig csak istállót és lovat pucolsz és örülsz, ha néha felülhetsz.
2011. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag jó :)

Én is hasonló kompetenciákkal mentem (na jó, nem ennyivel) és csak gyakorlatra, de ha a háttér is megvan a papírjaidhoz, akkor vígan. :)

2011. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 16. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!