Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fríz, Kisbéri félvér, Furioso...

Fríz, Kisbéri félvér, Furioso vagy esetleg valami más?

Figyelt kérdés
Olyan lovat szeretnék hobby célra amin kényelmes lovagolni. Szerintetek melyikre igaz ez leginkább?
2011. jún. 17. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, a fríz kifejezetten kényelmetlen. Ráadásul marha drága is.
2011. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Frízet ne vegyél, elég makacs ló, és olyan ára van, amit 20 év alatt sem tudnál megfizetni.

Furiosot ajánlok mindenképpen :)

2011. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer elmondom neked is, immár kb 100adszorra. A fajta századrangú. Minden ló egyéniségéből, jelleméből, és örökölt testfelépítéséből adódóan kényelmes, nyugodt, vagy könnyen kezelhető. El kell menni és ki kell próbálni.

Fríz az nem hobby célra való, a furioso is inkább sportló, a kisbéri szinte multifunkcionell, és itt van még a magyar félvér, vagy esetleg a sodrott is - mondjuk ültem már extra kényelmetlen és nagyon kényelmes sodrotton is.

És a kényelmes is szubjektív.

Legegyszerűbb, ha úgy keresel lovat, hogy 'hobby célra' beszélsz a tulajjal, és ha komolyan megtetszik így látatlanban, akkor kimész és kipróbálod - ott dől el minden.

Fajra nem jellemző kimondottan az h kényelmes, max a saddlebrednél vagy a hackneynál és egyéb extra járású fajtáknál.

2011. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
A fríz egyátalán nem kényelmetlen a barátnőmnek 2 is van és tök olcson vették, kényelmes, nyugott, és gyönyörű!
2011. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, te értetlen, elpofázták, hogy MINDEN LÓ MÁSMILYEN!!!!! Attól, hogy a barátnődé kényelmes, nem minden ló olyan.. Ha neked barna hajad van, akkor minden barna hajú olyan mint te? Ne válaszolj már ilyen idiótaságokat...
2011. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, és meglátod.

Nem a fajta a meghatározó, hanem maga az egyén.

2011. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Télleg személyiség függő. nekem frízem van elég kényelmes,edzés közbe is nyugodt. gyönyörű szép,temperamentumos mozgás...:) deh ezzel nem azt akaorm mondani,h frízet vegyél ami neked tetszik és úgygondolod,h számodra a megfelelő :)
2011. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én furioso lovam van! Nagyon nagy kényelmes ló, nyugodt ló! Szerintem a furioso amúgy nem lehet olyan rossz! Én azt ajánlanám! :)
2011. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!