Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen természetű a magyar...

Milyen természetű a magyar félvér ló?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
ez változó..ismertem egy tök nyugodt szelíd heréltet,de ennek ellentét is ismertem már,hogy idegbeteg volt a ló
2011. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Általában kiegyensúlyozott, stabil idegrendszer és jó munkakészség jellemzi őket. Természetesen kivételek mindig akadnak - nem azért, mert úgy születtek, hanem azért, mert nem megfelelően lettek képezve, tanítva.
2011. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
mivel elég tág a fajta, ezért sokféle :)
2011. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
magyar félvér az a ló amelyik nem alkot önálló fajtát, magyar félvér az a ló amelyiknek nem tudjuk pontosan hogy milyen fajta lóból vagy lovakból lett. Ezért nem találsz róla sem könyvekben sem pedig máshol feljegyzést mivel nem önálló fajta. Olyan mint a sodrott. Egy akármilyen hidegvérű és a egy akármilyen melegvérű keresztezése. Itt meg két akármilyen melegvérű keresztezése! Nincs egy adott tulajdonsága, egy pontos meghatározható felépítése, pontos marmagassága. Találkoztam már igen igen menős már szinte telivéres magyar félvérrel és nyugodt oktató lóval is.
2011. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a fajta egyedei általában elnézőek és nyugisak
2011. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!