Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért bizonytalanodtam el?

Miért bizonytalanodtam el?

Figyelt kérdés

Fogok kapni egy lovat, a pacit ismerem szoktam hozzá járni.

De néha olyan nehezemre esik kimenni mikorra kiérek akkor jó kint, alig tudok elszakadni tőle haza induláskor.

És mostanába folyton arra gondolok, hogy ha az enyém lesz akkor meg fogok-e "felelni"?

(bértartásba lesz)

Kérlek segítsetek!

15/l


2011. jún. 21. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha alkalmatlannak érzed magad akkor az is vagy..
2011. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindennap kijársz? Mert ha nem akkor nagy baj van.Mit fogsz csinálni 20 éven át ha mindennap ki kell menni hozzá?Ha fúj,ha esik.Ha mindennap kijársz akkor is elég nagy a baj mert ha már most unod akkor mi lesz később?
2011. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-2 pihenő nap szokott lenni a lónak, meg nekem is kell, hogy az egyéb dolgaimat tudjam végezni.
2011. jún. 21. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
És mi lesz akkor ha tiszta sár lesz és le kell mosni?Elfáradsz és akkor egy hétre le van tudva a ló?:OO
2011. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Christina A. válasza:

Ne izgulj!! Szereted azt a pacit nem?? Akkor biztos jól kijöttök majd!!

Szerintem nem lesz gond, bíz a paciban!!!

2011. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ki mondott ilyet? -.-

min. 5 nap kint lennék nálla.

2011. jún. 21. 20:41
 7/9 A kérdező kommentje:
20:40 : nagyon szeretem azt a lovat :) köszi a bíztatást!
2011. jún. 21. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ebbe estem bele! Csak nekem nem esik nehezemre kimenni! Én már abban a végletbe vagyok hogy annyira szeretem hogy nem tudom hogy ennek ellenére meg tudok-e adni mindent! Mert hogy szeretetből nem lesz hiány az biztos! Na most nem tudom hogy te hogy állsz a lóval, de ha nehezedre esik kimenni az baj. Nekem minden na a megváltás mikor kimehetek. De hogy is mondjam ez a meg tudok-e neki felelni dolog ez olyan izés! Persze hogy meg tudsz felelni a lónak, de a ló meg felel neked? Gondolod hogy gondját tudod viselni minden nap? Hogy meg tudod adni neki a kellő szeretet?! a és van-e rá keret! Ha ezekre igennel tudtál mindre felelni akkor ne kételkedj! :D
2011. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ácsi! Az elsőnek van igaza :) Bocsi, de tényleg így van.
2011. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!