Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátok miben...

9 hónapos babátok miben alszik éjszaka? Hálózsák? Takaró, hosszú-rövid ujjú, body? Nálunk jelenleg 26 fok van a kisfiam szobájában ezért bizonytalanodtam el.

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 34 van és rövisujjú body, zokni és vékonyka hálózsák, nincs takaró rajta. Vagy zokni, rujjú bodí, vékonyka pizsi és nincs takaró.
2010. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vok: 24 fok van
2010. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen hőség szerencsére csak nyáron volt. De ilyen melegben már egyhónaposan se tűrt meg magán semmit a lányom. Rövid ujjú bodyban aludt és max. egy textilpelussal takarhattam be.
2010. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body, rugi és vékony takaró, de azt nem mindig teszem rá, és van, hogy lerúgja. A bodyt most már el fogom hagyni, hogy jó idő van. A hőmérséklet meg a szellőztetéstől függően változik.
2010. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24-25 fok van nálunk. Pizsamában alszik egy takaróval takarózik. Előző válaszoló, ne haragudj, de 24 fokban zokniban altatsz? Te is abban alszol? És télen mit adsz akkor rá? Nem szabad túlzásba esni, ilyen melegben felesleges zokni estére.:) Nem kötekedésként írtam.
2010. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hosszú vékony anyagból készült rugiban alszik, és egy kispléd van rajta, amit 2 perc alatt lerúg. A hálózsákot sosem viselte el. Nálunk is 24 fok van.
2010. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!