Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóállatmenhely van Pécsen...

Lóállatmenhely van Pécsen vagy esetleg tolna megyébe aki tud kérem segítsen?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem meg tudni,hogy van-e pécsen lovas menhely?Nagyon szeretnék lovat és gondoltam hogy miért vegyünk ha esetleg segíteni is lehet az állatokon.
2011. jún. 24. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, kb 2db van az országban.

Ad2: a menhelyi ló nem használható, lószeretetből fogadjuk örökbe őket!

2011. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbálkozz. Nem adnak ki lovat. Eleget szívtak már azok a szerencsétlenek, már nem teszik ki több hercehurcának őket.

De többféleképpen tudod támogatni őket, nézz el a honlapokra.

2011. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van két lómenhely, de egyik se ad ki lovat! Ne is próbálkozz mert 100000 %, hogy nem fogsz kapni lovat. Ha segíteni szeretnél egy lovon akkor vegyél a vágóról. :)
2011. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat inkább akkor veszek eggyett :)
2011. jún. 24. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Pécsen a Misina Állatvédő Egyesületnél vannak lovak és lovagolják is őket. Szóval szerintem ott meg lehet próbálni, mert van az az összeg amiért ott is eladnak lovat. Oda kell érdeklődni, hátha sikerül.
2011. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is gondolkodtam a missinán írtam is üzenetet de nem reagáltak rá kül onnan van 2 kutyánk is :)
2011. jún. 25. 15:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem menj ki és úgy kérdezed meg, így biztos, hogy komolyan fognak venni. Egy próbát megér.



Mátracserpusztán van egy lómenhely (Zakuszka-tanya), de ott tényleg eléggé "rozzant" lovak vannak, akik kiszolgálták a maguk idejét, vagy nagyon betegek, nekik már csak nyugalom kell, egy hely ahol ellegelészhetnek, illetve gyógykezelések, szóval lovaglásra már nem alkalmasak.

Ha segíteni akarsz rajtuk, akkor küldhetsz adományt, hisz egy menhelyen minden forint számít.

2011. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne menj, nem kapnál lovat! Pl. a Zakuszka-tanya nem ad ki lovat, és ezt többször is leírta világosan az oldalon, de az (azt hiszem őrbottyáni lómenhely) sem ad ki!
2011. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát én fel mennék a missinához csak messze van jó igaz hogy ha kell akkor kell ott fogom a missinánál láttam a zakusza-tanya oldalát hát.... azok a lovak ...
2011. jún. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!