Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mért félek lovaglás előtt?

Mért félek lovaglás előtt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem izgulsz, és attól félsz,hogy leesel. Aki fél az átragad a lóra is, ezért így nem ajánlom,hogy lovagolj, hanem előbb győzd le a félelmeidet.
2011. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Cseszed, ez az, amit neked kell a legjobban tudni, nekünk fogalmunk sincs.
2011. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
biztos amiért félsz a lótol
2011. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem kéne lovagolnod mert tényleg átragad a lóra és nyűgösebb,hisztisebb,idegesebb lesz..ebből lesznek az esések.Ideges ló,rajta pedig egy tapasztalatlan szintén ideges lovas.
2011. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig össze-vissza kalimpál a szívem lovaglás előtt. Az én fejembe ezek fordulnak meg.

-Nem akarom elbénázni a felszállást

-nem akarok becsúszni a ló alá leszállásnál.

-mikor kell fegyelmezni?

-mikor csapjak a lovaglópálcával.


Ha nem a te lovadról van szó akkor szerintem csak ezekért izgulsz :)

2011. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem izgulsz, és tényleg átragadhat a lóra a félelmed.... Próbáld meg kikapcsolni az agyad felszálás előtt és legyőzni a félelmed(megfelelő felszerléssel aligha történhet rosszabb mintogy esel eggyet a lóról:) )...minden jól fog sikerülni.:)))
2011. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztosan felsz, hogy hibazol.(Bocsi nincs ekezet) De nem szabad felni.A lo is tok ideges lesz, es az senkinek sem jo.Legyel hatarozott es akkor minden rendbe lesz.Tudom konnyu mondani, de en is lovagolok, es pl ahogy az egyik valaszolo irta, en meg sosem csusztam be a lo ala leszallasnal.Fegyelmezni akkor kell ha nem engedelmeskedik a csizmara.Menni fog, ne aggodj!
2011. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, de nem nevezném félelemnek. Annak tűnhet, de nem az. Nem tudom elmagyarázni, majd megérted
2011. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lovaglás előtt a gyomrom nekem is összerándul. Félek, hogy nem megy a felszállás. Vagy hogy nem tudom visszafogni lovat.. De ez lóháton már elmúlik.:)
2011. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!