Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mondanátok nekem akadály féléket?

Mondanátok nekem akadály féléket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt: meredek, oxer, és a többi. Mindegyikre kérhetnék képet? Nagyon meg köszönném.
2011. jún. 30. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

vizesárok(nekem nagy "kedvencem"

[link]

2011. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Amit belinkeltem ott levannak írva a fajták és kép is van..már amelyikhez bejön.
2011. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

beleolvastam a link cikkébe, hát elég érdekes. pl az akadálysín nem nagyon használatos, azt inkább kitörőnek hívjuk. Az akadálysín inkább a kitörőn található sín, amiben az ugrást tartó kanalak sorakoznak, s 5 cm-enként van beosztva, így lehet emelni az ugrást. A cavaletti pedig korántsem az a rúd, amit a kitörőre teszünk, hanem ált. a földre helyezzük, járóiskolaként, s kb 20-30 cm-re emeljük meg az akciósabb mozgás kialakításáért.

Cavaletti:

[link]


Aztán van ilyen hogy X, vagy kis-X:

[link]


Meredek:

[link]


Oxer:

[link]


Részeg oxer: Ennek a rúdjai nincsenek szintben, hanem a két oldalon egy-egy lyukkal feljebb és lejjebb állnak, tényleg olyan, mintha egy részeg építette volna fel az akadályt.


Meghívós oxer: az első rúd pár cm-rel/lyukkal lejjebb vannak, mint a hátsó.


Triple bar:

[link]


Palánk:

[link]


Kőfal:

[link]


Vizesárok:

[link]

2011. júl. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az utolsónak köszönöm, ilyen válaszra lett volna szükségem :)
2011. júl. 1. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
az utolsót szeretném még kiegészíteni a be-ki feladattal (két x, közöttkük nincs vágtaugrás) és a legező, ami leginkább egy tripibarra hasonlít, csak az egyik oldalon közvetlenül egymás mellett vannak a kitörű és az oszlopok, a másikon pedig egy kissé távolabb egymástól)
2011. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsánat, legyező :)
2011. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011 07 01: nem is gondoltam h ilyen akadályok vannak.
2013. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!